All Products
Keywords [ led transparent film screen ] match 127 Products.
P7.82 Holographic Transparent High Transparency Rear Projection Screen Film for Advertising Glass Window Shows Different Sizes
| Features: | High-quality Holographic Image |
|---|---|
| Power Consumption: | Max 400W/sqm |
| Voltage: | 110-240V |
P4 Window Indoor Glass Transparent Led Film Display Transparent Panels Led Strip Mesh Display Screen
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
|---|---|
| Panel Weight: | 4kg |
| Feature: | Easy Installation |
P3.91 Ultra-Light LED Holographic Transparent Screen Flexible LED Film Display for Glass Window Retail Store Mall Advertising High Brightness Digital Signage
| Working Voltage: | 5V |
|---|---|
| Size: | 250mm*1000mm |
| Project: | Front&Rear |
Led Holographic 3D Film Advertising Display High Brightness Transparent Display Ideal for Retail Stores Shopping Malls Exhibition Booths
| Transparency: | 90% |
|---|---|
| Package: | Roll |
| Displaytype: | Holographic Projection |
P3.91Flexible Transparent Holographic 3D LED Film Led Screen for Window Glass Mall Indoor 3D Video Wall Advertising
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Transparent Holographic 3D LED Film Advertising LED Display Glass Adhesive Super Slim Led Screen for Glass Window
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |
Flexible Transparent Holographic 3D LED Film LED Display Glass Adhesive Super Slim Led Screen for Glass Window
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |

