Alle producten
zoekwoorden [ led transparent film screen ] overeenkomen 127 producten.
P7.82 Holografische Transparante High Transparency Achterprojectieschermfolie voor Reclame Glazen Raam Shows Verschillende Maten
| Stroomverbruik: | Maximaal 400 W/m2 |
|---|---|
| Spanning: | 110-240V |
| Werkspanning: | DC12V |
P4 Venster Innenglas Transparent Led Film Display Transparent Panels Led Strip Mesh Display Screen
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4 kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
P3.91 Ultra-Licht LED Holografisch Transparant Scherm Flexibele LED Film Display voor Glazen Raam Winkelcentrum Reclame Hoge Helderheid Digitale Bewegwijzering
| Werkspanning: | 5V |
|---|---|
| Maat: | 250 mm * 1000 mm |
| Project: | Front&Rear |
Led Holographic 3D Film Advertentie Display Hoog helderheid Transparante Display Ideaal voor winkels Winkelcentra Expositiebooths
| Transparantie: | D1863054 |
|---|---|
| pakket: | Rollen |
| Weergavetype: | holografische projectie |
P3.91Flexibel transparant holografisch 3D LED film led scherm voor venster glas winkelcentrum Indoor 3D video muur reclame
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
Transparante Holografische 3D LED Film Reclame LED Display Glas Zelfklevend Super Slank Led Scherm voor Glazen Raam
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Uitzending: | 95% |
Flexibele Transparante Holografische 3D LED Film LED Display Glas Lijm Super Dunne LED Scherm voor Glazen Raam
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Doorlaatbaarheid: | 95% |

