Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led transparent film screen ] αντιστοιχία 127 προϊόντα.
P7.82 Ολογραφική διαφανής οθόνη οπίσθιας προβολής υψηλής διαφάνειας για διαφημιστικά γυάλινα παράθυρα
| Κατανάλωση ρεύματος: | Μέγιστο 400W/τ.μ. |
|---|---|
| Δυναμικό: | 110-240V |
| Τάση λειτουργίας: | DC12V |
Π4 Πλατεία εσωτερικού γυαλιού Διαφανής οθόνη ταινίας LED Διαφανείς πάνελ LED Strip Mesh Display Screen
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
P3.91 Υπερίφρακτο LED Ολογραφική Διαφανής Εικόνα Ευέλικτη οθόνη ταινίας LED για γυάλινη βιτρίνα
| Τάση εργασίας: | 5V |
|---|---|
| Μέγεθος: | 250mm*1000mm |
| Σχέδιο: | Front&Rear |
LED ολογραφική 3D διαφημιστική οθόνη υψηλής φωτεινότητας διαφανής οθόνη ιδανική για καταστήματα λιανικής πώλησης εμπορικά κέντρα εκθέσεων
| Διαφάνεια: | 90% |
|---|---|
| πακέτο: | Ρολό |
| Τύπος οθόνης: | ολογραφική προβολή |
Ελαστική διαφανής ολογραφική 3D LED οθόνη με φώτα LED για παράθυρα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Διαφανής ολογραφική 3D LED ταινία διαφήμισης LED οθόνη γυαλί Super Slim LED οθόνη για γυάλινο παράθυρο
| Pixels: | 3,91 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Μετάδοση: | 95% |
Ευέλικτη Διαφανής Ολογραφική 3D LED Μεμβράνη Οθόνη LED Γυαλί Αυτοκόλλητο Εξαιρετικά Λεπτή Οθόνη LED για Γυάλινο Παράθυρο
| Pixels: | 3,91 χλστ |
|---|---|
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Διαπερατότητα: | 95% |

