All Products
Keywords [ transparent led film display ] match 177 Products.
P20 Outdoor DC12V LED Transparent Film Screen for Drone Flying Event Advertisement
| Bit: | 16 Bit |
|---|---|
| Module Device: | WE2121RGB-IC |
| Screen Type: | Transparent LED Display |
P50 Lightweight Drone Flying Led Screen LED Floating Display for Outdoor City Light Show Events Product Launch Stage Performance Public Advertising
| Power: | 288W |
|---|---|
| Screen Material: | Film |
| Colors: | RGB |
LED Holographic Display Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexible AI Interactive Hologram
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
See-Through P3.9 LED Transparent Grille Display Film Ideal for Mall Office Window Advertising
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | Full Color |
| Gray Scale: | 16bit |
Flexible Bendable Thin LED Transparent Film Screen For Indoor Advertising Wall Screen
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Module Size: | 240*1000MM |
P6 High Brightness Full Color LED Transparent Film Screen For Shop Window
| Storage Temperature: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Screen Size: | 240*960mm |
| Luminous Flux: | Customizable |
Indoor LED Transparent Film Screen Self-Adhesive Flexible P10 Advertising Display on Glass
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
Indoor Led Transparent Film Screen DC5V P8 Full Color Display Window Transparent Film Display Screen
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P8 |
| Warranty: | 1years |
P6 LED Transparent Screen Flexible Thin High-Transparency Display for Glass Cabinet and Shop Window
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
High Bright P5 LED Transparent Film Screen For Store Showcase Promotion
| Colors: | RGB |
|---|---|
| Display Type: | LED |
| Keyword: | Indoor LCD Digital Signage |

