Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led film display ] αντιστοιχία 183 προϊόντα.
Οθόνη LED Εύκαμπτη Διαφανής Φιλμ Διαφήμισης Μοντέρνα μεγέθους P8 για Εσωτερικά Εμπορικά Κέντρα
| Κατανάλωση ενέργειας: | Μέσος όρος 200 W/m2 |
|---|---|
| Λέξη -κλειδί: | Ψηφιακή σήμανση τοτέμ |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Διαφανής πτητική οθόνη LED με οθόνη μαγικού χαλιού Drone οθόνη ταινίας LED οθόνη επαναφορτιζόμενη για εξωτερική διαφήμιση
| Όνομα: | Οθόνη LED drone |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Διαβάθμιση IP: | IP67 |
Εξωτερική οθόνη διαφανούς ταινίας LED DC12V P20 για διαφήμιση εκδηλώσεων πτήσης με μη επανδρωμένο αεροσκάφος
| Κομμάτι: | 16 bit |
|---|---|
| Συσκευή ενότητας: | WE2121RGB-IC |
| τύπος οθόνης: | Διαφανής οθόνη LED |
P50 Ελαφρύ Drone Flying Led Screen LED Floating Display για εξωτερική πόλη Φωτιστική Έκθεση Εκδηλώσεις Product Launch Stage Performance Δημόσια διαφήμιση
| Εξουσία: | 288W |
|---|---|
| Υλικό οθόνης: | Ταινία |
| Χρωματιστά: | Rgb |
Οθόνη Ολογραφικού LED Διαφανούς Πλέγματος Τοίχου Εικονική Ταινία Ευέλικτη AI Διαδραστικό Ολόγραμμα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Διαφανής οθόνη πλέγματος LED P3.9, ιδανική για διαφήμιση σε παράθυρα εμπορικών κέντρων και γραφείων
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16bit |
Εύκαμπτη, εύκαμπτη, λεπτή οθόνη LED διαφανούς φιλμ για διαφήμιση εσωτερικών χώρων, οθόνη τοίχου
| όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
| Μέγεθος μονάδας: | 240*1000mm |
P6 Υψηλής φωτεινότητας Πλήρες Έγχρωμο LED Διαφανής Οθόνη Φιλμ για βιτρίνα
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 240*960 χλστ |
| Φωτεινή ροή: | Προσαρμόσιμο |
Εσωτερική οθόνη διαφανούς ταινίας LED αυτοκόλλητη ευέλικτη οθόνη διαφήμισης P10 σε γυαλί
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
Εσωτερική οθόνη LED διαφανούς φιλμ DC5V P8 Πλήρες έγχρωμο παράθυρο Οθόνη προβολής διαφανούς φιλμ
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P8 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |

