Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led film display ] αντιστοιχία 177 προϊόντα.
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Διάρκεια ζωής: | 30.000 ώρες |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
| Μέγεθος: | 1000*500mm |
Εσωτερική οθόνη LED P3.9 1000*500mm Εξοικονόμησης Ενέργειας Υψηλής Διαφάνειας Εύκολης Εγκατάστασης Διαφανής Οθόνη LED
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού: | 40004500CD/M ² |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 160 βαθμός |
| Χρήση: | Εσωτερικός |
500*500mm Κατάστημα Εσωτερικού Χώρου P3.9 4000-4500cd Πλέγμα Κουρτίνα Γυαλιά Δάπεδο Παράθυρο Διαφήμιση Κρυστάλλινη Μεμβράνη Αυτοκόλλητη Διαφανής Οθόνη LED Πλέγματος
| Μοντέλο προϊόντος: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000mm) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ° C έως 60 ° C |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
Διαφανής οθόνη LED υψηλής φωτεινότητας Διαφανής οθόνη γυαλιού παράθυρο LED βίντεο τοίχος ευέλικτο πάνελ
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-JHP-P6 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 65°C |
Διαφανής οθόνη LED 5V υψηλής φωτεινότητας Διαφανής οθόνη γυαλιού παράθυρο LED βίντεο τοίχος ευέλικτο πάνελ
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-JHP-P8 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 65°C |
Πλαστική διαφανής οθόνη με φώτο LED P5 Ευέλικτη διαφάνεια Κρυστάλλινη ευέλικτα παράθυρα αυτοκόλλητο για εμπορικά κέντρα γυαλί
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
P6 Εύκολη Εγκατάσταση Μαλακή Οθόνη LED Γυαλιού Διαφανής Οθόνη LED για Διαφήμιση σε Γυαλί
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
10mm Ultra-Thin RGB Full Color LED Διαφανής οθόνη ταινίας με προσαρμοσμένο μέγεθος ντουλάπις για διαφήμιση οθόνη
| Εγγύηση: | 1 χρόνια |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | διάφανη οθόνη led |
| Ανοιχτό Χρώμα: | RGB |
Τελετή έναρξης του Παγκοσμίου Κυπέλλου Χρησιμοποιημένη οθόνη LED με ενσωματωμένο μαλακό γυαλί 5 mm για εμπορικές διαφημίσεις
| Χρωματιστά: | RGB |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |
| Είδος: | LED διαφανής οθόνη |
Εσωτερική κουρτίνα Super Slim LED 3D Glass Film, Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη LED
| Ονομασία: | LED 3D γυάλινη ταινία |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ |
| OEM ή ODM: | Ναι |

