Alle producten
zoekwoorden [ transparent led film display ] overeenkomen 177 producten.
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Levensduur: | 30.000 uur |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP67 |
| Maat: | 1000*500 mm |
Binnen P3.9 1000*500mm Energiebesparend Hoog transparantie Gemakkelijk te installeren Doorzichtige LED-schermwand
| Witbalans helderheid: | 40004500CD/M ² |
|---|---|
| Straalhoek: | 160 graden |
| Gebruik: | Binnen- |
500*500mm Winkel Indoor P3.9 4000-4500cd Grit Gordijn Glassen Vloer Venster Reclame Kristalfilm Kleefstof Doorzichtig Led Grit Scherm
| Productmodel: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000 mm) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ° C tot 60 ° C |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
Transparant LED Scherm Hoge Helderheid Display Helder Glas Raam LED Videowall Flexibel Paneel
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-JHP-P6 |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 65°C |
Transparant LED Scherm 5V Hoge Helderheid Display Helder Glas Raam LED Videowall Flexibel Paneel
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-JHP-P8 |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 65°C |
Led Transparent Film Screen P5 Flexible Transparency Crystal Flexible Windows zelfklevend voor winkelcentrum glas
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
P6 Gemakkelijk te installeren zacht LED-glasfilmscherm doorzichtig LED-scherm voor glasreclame
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
10 mm Ultra-dun RGB Full Color LED Transparent Film Screen met aangepaste kastgrootte voor reclame-display
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Weergavetype: | transparant led-scherm |
| Lichte kleur: | RGB |
De openingsceremonie van de Wereldbeker gebruikte het 5 mm zachte glas ingebedde LED-transparante filmscherm voor commerciële publiciteitsadvertenties
| Kleuren: | RGB |
|---|---|
| Weergavefunctie: | Video |
| Item: | LED -transparant scherm |
Indoor Gordijn Super Slim LED 3D Glas Film, Transparant Flexibel LED Display Scherm Paneel
| Naam: | LED 3D Glasfolie |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | GuangDong |
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |

