Alle producten
zoekwoorden [ transparent led film display ] overeenkomen 183 producten.
P3.91 Flexibel LED-filmscherm met IP45-bescherming en zelfklevend holografisch LED-display voor glazen advertenties
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 3,91X3,91mm |
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
P3.91 Flexibel LED-filmscherm met IP45-bescherming 12V-stroomvoorziening en 3000cd helderheid voor glazen vensterreclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 3,91X3,91mm |
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
P8 DC12V Ultra Dun Hoge Transmissie Transparant LED Scherm voor Binnen Grote Displays
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 8x8mm |
| Pixeldichtheid: | 25600Dots/m2 |
P3.91Flexibel transparant holografisch 3D LED film led scherm voor venster glas winkelcentrum Indoor 3D video muur reclame
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
5 mm zacht LED doorzichtig filmscherm In glas Installatie Helder visueel scherm 1 jaar garantie Voor winkelcentrum winkelvenster Productpromotie
| Opslagtemperatuur: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Item: | LED -transparant scherm |
| Kleur buischip: | Volledige kleur |
P6.25 Pixel Pitch Flexibel LED Transparant Film Scherm met 90% Transparantie en IP67 Bescherming voor Moderne Winkelcentra
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 4x4mm |
| Pixeldichtheid: | 25600Dots/m2 |
Flexible LED Transparent Film Screen Full Color P20 Transparent LED Display Film
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P20 |
| Garantie: | 1 jaar |
P20 P15 Transparante Vliegende LED-scherm met Drone Magic Carpet Scherm LED-filmscherm voor buitenreclame
| Verpakking Details: | tekenfilms of houten |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
P20 DC5V Full Color Ultra-Thin LED Transparant Film Scherm voor Binnen
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP65 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Hoge helderheid P6.25 Doorzichtig LED-holografisch scherm 5000cd Ultra dun Makkelijk te installeren Lage energie Hoge impact Voor glazen venster reclame
| Gebruik: | Binnen |
|---|---|
| Helderheid: | 2500 nits |
| Opslagtemperatuur: | -20℃~60℃ |

