Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led film display ] Eşleşme 177 Ürünler.
P3.91 Cam Pencere Reklamı için IP45 Koruması ve Kendine Yapışkan Holografik LED Ekranlı Esnek LED Film Ekranı
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 3.91X3.91mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising (P3.91) P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising (P3.91) P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 3.91X3.91mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
P8 DC12V Ultra İnce Yüksek Akışkanlıklı Şeffaf LED Ekranı
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 8X8mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 25600Nokta/㎡ |
P3.91Yumşak Şeffaf Holografik 3D LED Film Led Ekran Pencere Cam Alışveriş Merkezi İçerideki 3D Video Duvar Reklamı
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
5mm Yumuşak LED Şeffaf Film Ekranı İçerisi Cam Kurulum Açık Görsel Ekran 1 Yıllık Garanti Alışveriş Merkezi Mağaza Pencere Ürün Tanıtımı
| Depolama Sıcaklığı: | -20°C~60°C |
|---|---|
| Öğe: | LED şeffaf ekran |
| Tüp çip rengi: | Tam renkli |
Modern Alışveriş Merkezleri İçin %90 Şeffaflık ve IP67 Korumalı P6.25 Piksel Aralıklı Esnek LED Şeffaf Film Ekran
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 4x4mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 25600Nokta/㎡ |
Esnek LED Şeffaf Film Ekranı Tam Renkli P20 Şeffaf LED Ekran Filmi
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P20 |
| Garanti: | 1 yıl |
P20 P15 Drone Magic Carpet Ekranı ile Şeffaf Uçan LED Ekran
| Ambalaj bilgileri: | karikatürler veya ahşap |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
P20 DC5V Tam Renkli Ultra İnce LED Şeffaf Film Ekranı İç Mekan İçin
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP65 |
| Ömür: | 100000 saat |
Yüksek Parlaklık P6.25 Şeffaf LED Holografik Ekran 5000cd Ultra İnce Kolay Kurulum Düşük Güç Yüksek Etkili Cam Pencere Reklamcılığı İçin
| Kullanım: | T/T, Paypal, Western Union, Alipay |
|---|---|
| Parlaklık: | 2500 Yatak |
| Depolama Sıcaklığı: | -20°C~60°C |

