All Products
Keywords [ transparent led film display ] match 187 Products.
P3.91 Pixel Pitch Flexible LED Film Screen with IP45 Protection and Self-Adhesive Holographic LED Display for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 3.91X3.91mm |
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |
P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 3.91X3.91mm |
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |
P8 DC12V Ultra Thin High Transmittance Transparent LED Screen for Indoor Large Display
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8X8mm |
| Pixel Density: | 25600dots/㎡ |
P3.91Flexible Transparent Holographic 3D LED Film Led Screen for Window Glass Mall Indoor 3D Video Wall Advertising
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
5mm Soft LED Transparent Film Screen Inside Glass Installation Clear Visual Display 1 Year Warranty For Shopping Mall Shop Window Product Promotion
| Storage Temperature: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Item: | LED Transparent Screen |
| Tube Chip Color: | Full Color |
P6.25 Pixel Pitch Flexible LED Transparent Film Screen with 90% Transparency and IP67 Protection for Modern Shopping Centers
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4X4mm |
| Pixel Density: | 25600dots/㎡ |
Flexible LED Transparent Film Screen Full Color P20 Transparent LED Display Film
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P20 |
| Warranty: | 1years |
P20 P15 Transparent Flying LED Display with Drone Magic Carpet Screen LED Film Screen for Outdoor Promotion Advertising
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P20 DC5V Full Color Ultra-Thin LED Transparent Film Screen for Indoor
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP65 |
| Life Span: | 100000 Hours |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Lifespan: | 30,000 Hours |
|---|---|
| Ip Rating: | IP67 |
| Size: | 1000*500MM |

