All Products
Keywords [ transparent led film display ] match 187 Products.
P6 Ultra Thin Light Flexible Transparent Screen Led Film Self Adhesive Transparent Flexible Led Screens for Glass Window Wall
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
3D Ultra-Clear Transparent LED Display Screen 5mm Smart Control Perfect for Outdoor and Indoor Advertising Screen
| Software System: | Nova |
|---|---|
| Vertical Pixel: | 5mm |
| Refresh Rate: | ≥8000Hz |
P8 Flixble LED Crystal Film Screen Invisible Advertising Transparent LED Digital Signage Display
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
High Brightness Transparent Led Display Screen Ultra-Thin P4 DC5V Self-Adhesive Advertising Display Screen for Glass Window Wall
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
Home LED Transparent Film Screen P8 RGB Full Color DC5V
| LED Device: | 1314RGB |
|---|---|
| Grayscale: | 16bit |
| Weight: | 4kg/m² |
P7.82 LED Holographic Display Screen Transparent Flexible High Brightness LED Film Screen for Glass Window Shopping Mall
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P7.82 |
| Color: | RGB |
Transparent Holographic 3D LED Film Advertising LED Display Glass Adhesive Super Slim Led Screen for Glass Window
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |
Flexible Transparent Holographic 3D LED Film LED Display Glass Adhesive Super Slim Led Screen for Glass Window
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |
P8 DC5V Full Color Ultra-Thin Lightweight LED Film Screen High Brightness for Indoor
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P8 Ultra-thin 3mm High Transmittance Transparent LED Screen with >90% Transparency for Indoor Large Display
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8X8mm |
| Pixel Density: | 25600dots/㎡ |

