همه محصولات
کلید واژه ها [ transparent led film display ] مطابقت 177 محصولات.
فیلم ال ای دی شفاف نازک فوق العاده سبک و انعطاف پذیر، خود چسب، صفحه نمایش ال ای دی انعطاف پذیر شفاف برای دیوار پنجره شیشه ای
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
3D Ultra-Clear شفاف صفحه نمایش LED 5mm کنترل هوشمند کامل برای فضای باز و داخلی تبلیغات صفحه نمایش
| سیستم نرم افزاری: | نوا |
|---|---|
| پیکسل عمودی: | 5 میلی متر |
| نرخ تازه سازی: | 8000 هرتز |
صفحه نمایش فیلم کریستالی LED انعطاف پذیر P8، تبلیغات نامرئی، صفحه نمایش دیجیتال LED شفاف
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
صفحه نمایش ال ای دی شفاف با روشنایی بالا، فوق العاده نازک، P4، DC5V، صفحه نمایش تبلیغاتی خود چسب برای دیوار پنجره شیشه ای
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینت: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
صفحه اصلی صفحه نمایش فیلمی شفاف LED P8 RGB Full Color DC5V
| دستگاه LED: | 1314RGB |
|---|---|
| مقیاس خاکستری: | 16 بیت |
| وزن: | 4 کیلوگرم بر متر مربع |
P7.82 صفحه نمایش هولوگرافیک LED شفاف انعطاف پذیر روشنایی بالا صفحه نمایش فیلم LED برای پنجره شیشه ای مرکز خرید
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-P7.82 |
| رنگ: | RGB |
شفاف هولوگرافیک 3D فیلم LED تبلیغاتی صفحه نمایش LED شیشه چسبنده Super Slim LED Screen برای پنجره شیشه ای
| پیکسل ها: | 3.91 میلی متر |
|---|---|
| نوع پروجکشن: | پروژکتور جلو و عقب |
| انتقال: | 95% |
لچکدار شفاف هولوگرافیک 3D فیلم LED LED صفحه نمایش شیشه چسبنده فوق العاده باریک LED برای پنجره شیشه ای
| پیکسل ها: | 3.91 میلی متر |
|---|---|
| نوع پروجکشن: | پروژکتور جلو و عقب |
| انتقال: | 95% |
P8 DC5V رنگ کامل Ultra Thin Lightweight LED Film Screen روشنایی بالا برای محیط های داخلی
| اندازه: | 240*960 میلی متر |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
P8 Ultra-thin 3mm High Transmittance Transparent LED Screen with >90% Transparency برای نمایشگر بزرگ داخلی
| مورد: | صفحه نمایش هولوگرافیک LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8×8 میلی متر |
| تراکم پیکسلی: | 25600Dots/㎡ |

