Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led film display ] dopasowanie 177 produkty.
P6 Ultra Cienki Lekki Elastyczny Przezroczysty Ekran LED Folia Samoprzylepna Przezroczyste Elastyczne Ekrany LED do Ścian Okiennych
| nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
3D Ultra-Clear Transparent LED Display Screen 5mm Smart Control Idealny do ekranu reklamowego na zewnątrz i w pomieszczeniach
| System oprogramowania: | Nova |
|---|---|
| Pionowy piksel: | 5 mm |
| Odświeżanie: | ≥8000 Hz |
P8 Elastyczny ekran LED z kryształową folią, niewidoczna reklama, przezroczysty cyfrowy wyświetlacz LED
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
Przezroczysty ekran LED o wysokiej jasności, ultracienki P4 DC5V, samoprzylepny ekran reklamowy do ściany ze szklanym oknem
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Domowy ekran z przezroczystej folii LED P8 RGB w pełnym kolorze DC5V
| Urządzenie LED: | 1314RGB |
|---|---|
| Skala szarości: | 16-bitowy |
| Waga: | 4 kg/m² |
P7.82 Holograficzny ekran LED Przezroczysty, elastyczny ekran LED o wysokiej jasności do centrum handlowego ze szklanym oknem
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P7.82 |
| Kolor: | RGB |
Przezroczysta holograficzna folia LED 3D Reklama LED Wyświetlacz Klej do szkła Super cienki ekran LED do okna szklanego
| Piksele: | 3,91 mm |
|---|---|
| Typ projekcji: | Projekcja przednia i tylna |
| Transmitancja: | 95% |
Elastyczna przezroczysta holograficzna folia LED 3D, szklany wyświetlacz LED, super cienkie, samoprzylepne, diodowe szkło ekranowe do okien
| Piksele: | 3,91 mm |
|---|---|
| Typ projekcji: | Projekcja przednia i tylna |
| Przepuszczalność: | 95% |
P8 DC5V Pełnokolorowy Ultra-Cienki Lekki Ekran LED Filmowy o Wysokiej Jasności do Wewnątrz
| Rozmiar: | 240*960mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP67 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
P8 Ekran ultracienkiego 3mm o wysokiej przepuszczalności, przezroczysty LED z przejrzystością > 90% dla dużych ekranów w pomieszczeniach
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 8X8mm |
| Gęstość pikseli: | 25600 punktów/㎡ |

