Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led film display ] dopasowanie 177 produkty.
Indoor LED Transparent Film Screen Display Glass Advertising Transparent LED Screen Display
| Rozmiar szafki: | dostosowane |
|---|---|
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
| Waga: | 4 kg/m² |
Elastyczny wyświetlacz P4 DC5V LED Film z wodoodpornym ekranem holograficznym IP67 do reklamy szklanej
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P4 |
| Gwarancja: | 1 rok |
Montaż wiszący P6 Przezroczysty ekran LED 240mm×1000mm z modułem
| Temperatura kolorów: | Dostosowywanie |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | 240 mm x 1000 mm |
| Tworzywo: | PET +RGB +PU |
Przezroczysty wyświetlacz HD Crystal Clear na module szklanym, wyświetlacz 3D LED, szklany ekran reklamowy
| Nazwa: | Super Slim Transparent LED Film |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P6 |
Wnętrze LED Film Glass Transparent Display Transparent Display Led Strip Display Screen
| Nazwa: | Przezroczysta folia wyświetlaczy LED |
|---|---|
| Tworzywo: | komputer |
| Kolor: | RGB |
Ekran foliowy LED HD P4 do użytku wewnętrznego, ultracienki, przezroczysty, do wyświetlaczy LED
| Typ: | PROWADZONY |
|---|---|
| Przezroczystość: | 80% |
| Styl piksela: | P4 |
Ekran Led Film Przejrzysty Ekran Led Elastyczny Ekran Kryształowy Ekran W Centrum Handlowym Okna Szkło Led Reklama
| Słowo kluczowe: | Kryształowy wyświetlacz LED |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Waga panelu: | 4 kg |
Cena fabryczna P5 Samoprzylepny wyświetlacz reklamowy Ultracienkie przezroczyste wyświetlacze LED
| Nazwa produktu: | LED Elastyczne przejrzyste ekran |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| Urządzenia LED: | WE2121RGB-IC |
P7.82 Ekran LED Ekran holograficzny Ekran przezroczysty Elastyczny Wysokiej Jasności Ekran filmowy LED Ekran na szybę Okno handlowe Centrum handlowe Wyświetlacz reklamowy Ekran łatwa instalacja Inteligentna kontrola Efekt wizualny HD
| Gotowy: | Oczka, zmotoryzowane, szybkie składanie |
|---|---|
| Rezolucja: | 1920x1080 pikseli |
| system sterowania: | Początek Nowej |
Ultracienka przezroczysta folia LED P6, przezroczysta energetycznie folia wyświetlaczy LED do reklamy komercyjnej
| Rozmiar: | 240*960mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP67 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |

