Alle producten
zoekwoorden [ transparent led film display ] overeenkomen 177 producten.
Indoor LED Transparent Film Screen Display Glass Advertising Transparent LED Screen Display
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
Flexibel P4 DC5V LED-filmdisplay met IP67 waterdicht holografisch scherm voor glazen reclame
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P4 |
| Garantie: | 1 jaar |
Hangende installatie P6 Transparant LED-scherm 240mm×1000mm met module
| Kleurtemperatuur: | Aanpasbaar |
|---|---|
| kastgrootte: | 240 mm x 1000 mm |
| Materiaal: | PET +RGB +PU |
HD-transparante kristalhelder scherm op glasmodule 3D-LED-scherm voor glasreclame
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |
Indoor LED Film Glass Transparent Display Transparent Display Led Strip Display Screen
| Naam: | Transparante LED-displayfilm |
|---|---|
| Materiaal: | PC |
| Kleur: | RGB |
HD P4 Indoor Ultra Thin LED Transparent Film Screen Voor LED-billboard Display
| Type: | Geleid |
|---|---|
| Transparantie: | 80% |
| Pixelstijl: | P4 |
Led Film Transparante Led Screen Flexible Crystal Display Screen Op winkelcentrum Windows Glas Led Reclame
| Trefwoord: | LED Crystal Display |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Paneelgewicht: | 4 kg |
Fabrieksprijs P5 Zelfklevende Reclame Display Ultra-Dun Transparant LED Scherm Display
| Productnaam: | LED-flexibel transparant scherm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| LED -apparaten: | WE2121RGB-IC |
P7.82 LED Holografisch Display Scherm Transparant Flexibel Hoge Helderheid LED Film Scherm voor Glazen Raam Winkelcentrum Winkelpui Reclame Display Eenvoudige Installatie Slimme Bediening HD Visueel Effect
| Afgerond: | Oogjes, gemotoriseerd, snel opvouwbaar |
|---|---|
| Oplossing: | 1920x1080 pixels |
| controlesysteem: | Nova begin |
Ultradunne P6 LED transparante filmscherm energie transparante LED-displayfilm voor commerciële reclame
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |

