All Products
Keywords [ transparent led film display ] match 187 Products.
Indoor LED Transparent Film Screen Display Glass Advertising Transparent LED Screen Display
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Max Power: | 600W/m² |
| Weight: | 4Kg/m² |
Flexible P4 DC5V LED Film Display with IP67 Waterproof Holographic Screen for Glass Advertising
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P4 |
| Warranty: | 1years |
Hanging Install P6 Transparent LED Display Screen 240mm×1000mm With Module
| Color Temperature: | Customizable |
|---|---|
| Cabinet Size: | 240mm X 1000mm |
| Material: | PET +RGB+PU |
HD Transparent Crystal Clear Display on Glass Module Display 3D LED Glass Advertising Screen
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
Indoor LED Film Glass Transparent Display Transparent Display Led Strip Display Screen
| Name: | Transparent LED Display Film |
|---|---|
| Material: | PC |
| Color: | RGB |
HD P4 Indoor Ultra Thin LED Transparent Film Screen For LED Billboard Display
| Type: | LED |
|---|---|
| Transparency: | 80% |
| Pixel Style: | P4 |
Led Film Transparent Led Screen Flexible Crystal Display Screen On Shopping Mall Windows Glass Led Advertising
| Keyword: | LED Crystal Display |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
| Panel Weight: | 4kg |
Factory Price P5 Self-Adhesive Advertising Display Ultra-Thin Transparent LED Screen Display
| Product Name: | LED Flexible Transparent Screen |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~60℃ |
| Led Devices: | WE2121RGB-IC |
P7.82 LED Holographic Display Screen Transparent Flexible High Brightness LED Film Screen for Glass Window Shopping Mall Storefront Advertising Display Easy Installation Smart Control HD Visual Effect
| Finished: | Eyelets,Motorized, Fast Fold |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 Pixels |
| Control System: | Nova Start |
Ultra-thin P6 LED Transparent Film Screen energy transparent LED display film for commercial advertising
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |

