All Products
Keywords [ transparent led film display ] match 187 Products.
Flexible P8 LED Film Display Screen On Glass Storefront Advertising
| Name: | LED Film Display |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P8 |
Full Color Flexible Transparent LED Film P8 240mm×1000mm For Commercial Advertisement Display
| Screen Dimension: | Customized |
|---|---|
| Tube Chip Color: | Full Color |
| Usage: | Indoor Small |
P8 Indoor RGB Full Color DC5V Flexible Transparent LED Film Screen Indoor Transparent Film LED Display Screen
| Operating Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Product Model: | XH-JHP-P8 |
| Screentype: | Transparent LED Display |
P6 Transparent LED Glass Display Film Flexible Screen for High-End Retail & Offices
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Adhesive LED Transparent Film Screen P10 Full Color Transparent LED Film
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
Indoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
Indoor P6 Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
P3.91 Ultra-Light LED Holographic Transparent Screen Flexible LED Film Display for Glass Window Retail Store Mall Advertising High Brightness Digital Signage
| Working Voltage: | 5V |
|---|---|
| Size: | 250mm*1000mm |
| Project: | Front&Rear |
90% Transparency LED Film Screen , LED Digital Signage For Shopping Mall
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Max Power: | 600W/m² |
| Weight: | 4Kg/m² |

