Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led film display ] Eşleşme 177 Ürünler.
Cam Esnek P8 LED Film Ekranı Cam Mağaza Cephesi Reklamcılığı
| İsim: | LED film ekranı |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P8 |
Tam Renkli Esnek Şeffaf LED Film P8 240mm×1000mm Ticari Reklam Ekranı İçin
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Tüp çip rengi: | Tam renk |
| Kullanım: | İç mekan küçük |
P8 İç Mekan RGB Tam Renkli DC5V Esnek Şeffaf LED Film Ekranı İç Mekan Şeffaf Film LED Ekran
| Çalışma Gerilimi: | DC5V |
|---|---|
| Ürün Modeli: | XH-JHP-P8 |
| Ekran tipi: | Şeffaf LED Ekran |
P6 Şeffaf LED Cam Ekran Filmi Yüksek Seri Perakende ve Ofisler için Esnek Ekran
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Yapışkanlı LED Şeffaf Film Ekran P10 Tam Renkli Şeffaf LED Film
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Ekran türü: | Şeffaf |
| Şeffaflık: | % 85 |
İç mekan yapışkan Şeffaf Esnek LED Film Kristal Ekran Ekranı Ekran Paneli Cam için Şeffaf LED Film Ekranı
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
İç Mekan P6 Yapışkan Şeffaf Esnek LED Film Kristal Ekran Ekran Paneli Cam için Şeffaf LED Film Ekran
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P3.91 Ultra-Hafif LED Holografik Şeffaf Ekran Esnek LED Film Ekran Cam Pencere Perakende Mağaza Alışveriş Merkezi Reklam Yüksek Parlaklık Dijital Tabela
| Çalışma voltajı: | 5V |
|---|---|
| Boyut: | 250mm*1000mm |
| Proje: | Ön arka |
% 90 Şeffaflık LED Film Ekranı, Alışveriş Merkezi için LED Dijital İşaret
| Ekran türü: | Şeffaf |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Özellik: | Kolay kurulum |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |

