Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led film display ] Eşleşme 177 Ürünler.
Yüksek Çözünürlüklü P6 Yapışkan Şeffaf LED Ekran, Süper İnce Şeffaf LED Ekran Filmi
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |
Led Film Cam Etiketi İç mekan Esnek Ekran Tam Renkli Pencere Şeffaf Led Ekran Cam Duvar için
| İsim: | Şeffaf LED Ekran Filmi |
|---|---|
| Malzeme: | bilgisayar |
| Renk: | RGB |
Şeffaf LED ekran 6mm 5V Perakende Mağazaları Havaalanları Dijital Panolar Şeffaf LED ekran
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Ekran türü: | Şeffaf |
| Güç: | 600W/m2 |
Hafif Yumuşak 8mm Inglass LED Şeffaf Film Ekran Dünya Kupası Etkinliği Açılış Reklamları Promosyon Için Canlı Görsel
| Görüntüleme türü: | şeffaf led ekran |
|---|---|
| Ekran Boyutu: | 240*1000mm |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20~65°C |
P4 Yüksek Şeffaflık Esnek LED Film Ekranı Mağaza Cam Pencereleri İçin Özelleştirilmiş
| İsim: | Esnek LED Film Ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P6 İç mekan DC5V Reklamcılık HD LED Şeffaf Film Ekranı Alışveriş Pazarı
| Yenileme Hızı: | 3840hz |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC5V |
| Aydınlık akı: | Özelleştirilebilir |
P6 DC5V Tam Renkli Ultra İnce Hafif LED Film Ekranı İç mekan için Yüksek Parlaklık
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
P5 DC5V Tam Renkli Ultra İnce Hafif LED Film Ekran Yüksek Parlaklık İç Mekan Kullanımı İçin
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
Ultra ince yapışkan cam pencere LED ekranı, dış mekan esnek LED filmi
| İsim: | cam pencerenin LED ekranı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong |
| OEM veya ODM: | Evet |
Ofis ve Perakende için Şeffaf LED Ekran P6 – Esnek Şeffaf Film Ekran Çözümü
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

