Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led film display ] Eşleşme 177 Ürünler.
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Tam Renkli P10 Şeffaf LED Film Ekran İç Mekan Cam Reklam Ekranı
| Kurulum Yöntemi: | Yapıştırıcı |
|---|---|
| Öğe: | LED şeffaf ekran |
| Tedarikçi Türü: | Orijinal üretici, ODM, OEM |
1 Yıl Garantili Modern Alışveriş Merkezi İçin P8 Kapalı Esnek Şeffaf LED Film Ekranı PC Reçine Malzemesi
| Boyut: | 240*1000mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
P5 2500cd Mağaza Vitrini İçin Kolay Soyulup Yapıştırılabilen Dijital Reklam Ekranı İç Mekan LED Film Ekran
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Ekran boyutu: | özelleştirilmiş |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Cam Pencere Reklamları İçin Özel P10 SMD2222 12V IP67 LED Film Ekran Holografik LED Ekran
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 10.416X10.416mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 9216 nokta/㎡ |
Esnek P2.5 12V yapışkan LED Film Ekranı Cam Pencere Reklamı için Holografik LED Ekranı
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 1200X250mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 160000dots/㎡ |
Esnek P10 SMD2222 12V LED Film Ekran, Cam Reklamcılık için IP67 Su Geçirmez Holografik Ekran
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 10.416X10.416mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 9216 nokta/㎡ |
Holografik Şeffaf Ekran P3.91 Esnek LED Film Ekranı IP45 Cam Pencere Reklamı için 12V Yapıştırıcı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P3.91 |
| IP Derecelendirmesi: | IP45 |
IP45 Korumalı ve Cam Pencere Reklamları İçin 12V Güç Kaynaklı P3.91 Piksel Aralıklı Esnek LED Film Ekran
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 3.91X3.91mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
Ticari pencere işareti için yüksek çözünürlüklü P4 şeffaf LED cam ekranı
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

