Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led film display ] αντιστοιχία 177 προϊόντα.
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Πλήρως χρωματιστή οθόνη διαφανούς LED οθόνης εσωτερικού γυαλιού διαφήμισης
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Συγκολλητικός |
|---|---|
| Είδος: | LED διαφανής οθόνη |
| Τύπος προμηθευτή: | Αρχικός κατασκευαστής, ODM, OEM |
P8 Εσωτερική, Ευέλικτη Διαφανής Οθόνη Φιλμ LED Υλικό PC Ρητίνης για Μοντέρνο Εμπορικό Κέντρο με 1 έτος εγγύηση
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
P5 2500cd Ψηφιακή διαφημιστική οθόνη εσωτερική οθόνη LED με φιλμ με εύκολη εγκατάσταση για παράθυρο καταστήματος
| Ονομα: | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | προσαρμοσμένη |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Προσαρμοσμένη οθόνη P10 SMD2222 12V IP67 LED οθόνη οθόνης ολόγραφης οθόνης LED για διαφήμιση γυάλινου παραθύρου
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416Χ10.416 χλστ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 9216 σημεία/μ2 |
Ευέλικτη οθόνη ταινίας LED 12V για διαφήμιση γυάλινων παραθύρων
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Ενότητα Pitch: | 1200X250mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 160000DOTS/㎡ |
Ευέλικτη οθόνη LED P10 SMD2222 12V με αδιάβροχη ολογραφική οθόνη IP67 για διαφήμιση σε γυαλί
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416Χ10.416 χλστ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 9216 σημεία/μ2 |
Ολογραφική Διαφανής Οθόνη P3.91 Ευέλικτη Οθόνη Φιλμ LED IP45 12V Κόλλα για διαφήμιση γυάλινων παραθύρων
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P3.91 |
| Αξιολόγηση IP: | IP45 |
P3.91 Ελαστική οθόνη LED με ταινία φωτεινής ακτινοβολίας με προστασία IP45 και τροφοδοσία 12V για διαφήμιση γυάλινων παραθύρων
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Ενότητα Pitch: | 3,91Χ3,91 χλστ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 65536 τελείες/㎡ |
Οθόνη LED Γυαλιού Υψηλής Ευκρίνειας P4 Διαφανής για Εμπορική Σήμανση Βιτρίνας
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

