همه محصولات
کلید واژه ها [ transparent led film display ] مطابقت 177 محصولات.
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
صفحه نمایش فیلم LED شفاف رنگی کامل P10 تبلیغاتی شیشه ای داخلی
| روش نصب: | چسب |
|---|---|
| مورد: | صفحه شفاف LED |
| نوع تامین کننده: | تولید کننده اصلی ، ODM ، OEM |
صفحه نمایش فیلم LED شفاف انعطاف پذیر داخلی P8 مواد رزین PC برای مرکز خرید مدرن با 1 سال گارانتی
| اندازه: | 240*1000mm |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
P5 2500cd صفحه نمایش تبلیغاتی دیجیتال صفحه نمایش فیلم LED داخلی با نصب آسان پوست و چوب برای پنجره فروشگاه
| نام: | صفحه نمایش شفاف |
|---|---|
| ابعاد: | سفارشی شده |
| دمای کاری: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
نمایشگر فیلم LED سفارشی P10 SMD2222 12 ولت IP67 صفحه نمایش هولوگرافیک LED برای تبلیغات پنجره شیشه ای
| مورد: | صفحه نمایش هولوگرافیک LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416X10.416 میلی متر |
| تراکم پیکسلی: | 9216 نقطه/㎡ |
نمایشگر فیلم LED انعطافپذیر P2.5 12 ولت چسبنده صفحه نمایش LED هولوگرافیک برای تبلیغات پنجره شیشهای
| مورد: | صفحه نمایش هولوگرافیک LED |
|---|---|
| پیچ واحد: | 1200x250mm |
| تراکم پیکسلی: | 160000dot/㎡ |
صفحه نمایش فیلم LED انعطاف پذیر P10 SMD2222 12 ولت با صفحه نمایش هولوگرافیک ضد آب IP67 برای تبلیغات شیشه ای
| مورد: | صفحه نمایش هولوگرافیک LED |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416X10.416 میلی متر |
| تراکم پیکسلی: | 9216 نقطه/㎡ |
صفحه نمایش شفاف هولوگرافیک P3.91 صفحه نمایش فیلمی انعطاف پذیر LED IP45 12V چسب برای تبلیغات پنجره شیشه ای
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-P3.91 |
| رتبه بندی IP: | IP45 |
P3.91 صفحه نمایش فیلمی انعطاف پذیر LED با حفاظت IP45 و منبع برق 12V برای تبلیغات پنجره شیشه ای
| مورد: | صفحه نمایش هولوگرافیک LED |
|---|---|
| پیچ واحد: | 3.91x3.91 میلی متر |
| تراکم پیکسلی: | 65536نقطه/㎡ |
صفحه نمایش شیشه ای شفاف LED P4 با وضوح بالا برای علامت گذاری پنجره های تجاری
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

