Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led film display ] dopasowanie 177 produkty.
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Pełnokolorowy przezroczysty ekran LED P10 do zastosowań wewnętrznych, szklany wyświetlacz reklamowy
| Metoda instalacji: | Spoiwo |
|---|---|
| Przedmiot: | Przezroczysty ekran LED |
| Typ dostawcy: | Oryginalny producent, ODM, OEM |
P8 Kryty, elastyczny, przezroczysty ekran z folii LED Materiał żywiczny PC do nowoczesnego centrum handlowego z roczną gwarancją
| Rozmiar: | 240*1000 mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP67 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
P5 2500cd Digital Advertising Display Indoor LED Film Display z łatwą instalacją do okna sklepu
| Nazwa: | Przezroczysty ekran wyświetlacza |
|---|---|
| Wymiar ekranu: | dostosowane |
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Niestandardowy P10 SMD2222 12V IP67 LED Film Display Holograficzny ekran LED do reklamy okien szklanych
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 10,416 x 10,416 mm |
| Gęstość pikseli: | 9216 punktów/㎡ |
Elastyczny P2.5 12V Klejany ekran LED Film Holograficzny ekran LED do reklamy okien szklanych
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Skok jednostki: | 1200 x 250 mm |
| Gęstość pikseli: | 160000dots/㎡ |
Elastyczny ekran P10 SMD2222 12V LED Film Display z wodoodpornym ekranem holograficznym IP67 do reklamy szklanej
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 10,416 x 10,416 mm |
| Gęstość pikseli: | 9216 punktów/㎡ |
Holograficzny przezroczysty ekran P3.91 Elastyczny wyświetlacz LED IP45 12V Klej do reklamy okien szklanych
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P3.91 |
| Ocena IP: | IP45 |
Elastyczny wyświetlacz LED P3.91 z rastrem pikseli, stopniem ochrony IP45 i zasilaniem 12V do reklam na szklanych oknach
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Skok jednostki: | 3,91 x 3,91 mm |
| Gęstość pikseli: | 65536 punktów/㎡ |
Wyświetlacz LED P4 przezroczysty o wysokiej rozdzielczości do reklam na witrynach sklepowych
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

