Alle producten
zoekwoorden [ transparent led film display ] overeenkomen 177 producten.
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Full Color P10 Transparant LED Film Scherm Binnen Glas Reclame Display
| Installatiemethode: | Kleefmiddel |
|---|---|
| Item: | LED -transparant scherm |
| Leverancierstype: | Oorspronkelijke fabrikant, ODM, OEM |
P8 Van het binnen Flexibele Transparante LEIDENE het Harsmateriaal van PC Filmscherm voor Modern Winkelcentrum met 1 Jaar Garantie
| Maat: | 240*1000 mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P5 2500cd Digitaal advertentiebeeldscherm Indoor LED-filmbeeldscherm met makkelijke afschildering en installatie voor winkelvensters
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Schermafmeting: | aangepast |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Aangepast P10 SMD2222 12V IP67 LED Film Display Holografisch LED Scherm voor Glasraam Reclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 10.416X10.416mm |
| Pixeldichtheid: | 9216 punten/m2 |
Flexibel P2.5 12V Zelfklevend LED Film Display Holografisch LED Scherm voor Glasraam Reclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 1200X250mm |
| Pixeldichtheid: | 160000dots/㎡ |
Flexibel P10 SMD2222 12V LED-filmdisplay met IP67 waterdicht holografisch scherm voor glazen reclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 10.416X10.416mm |
| Pixeldichtheid: | 9216 punten/m2 |
Holografisch doorzichtig scherm P3.91 Flexibel LED-filmbeeldscherm IP45 12V Kleefmiddel voor glazen vensterreclame
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P3.91 |
| IP-classificatie: | IP45 |
P3.91 Flexibel LED-filmdisplay met IP45-bescherming en 12V-stroomvoorziening voor glazen advertenties
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 3,91X3,91mm |
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
High Definition P4 Transparante LED Glazen Display voor Commerciële Raambordreclame
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

