All Products
Keywords [ transparent led film display ] match 187 Products.
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
Full Color P10 Transparent LED Film Screen Indoor Glass Advertising Display
| Installation Method: | Adhesive |
|---|---|
| Item: | LED Transparent Screen |
| Supplier Type: | Original Manufacturer, ODM, OEM |
P8 Indoor Flexible Transparent LED Film Screen PC Resin Material For Modern Shopping Center With 1 Year Warranty
| Size: | 240*1000mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P5 2500cd Digital Advertising Display Indoor LED Film Display with Easy Peel and Stick Installation for Shop Window
| Name: | Transparent Display Screen |
|---|---|
| Screen Dimension: | Customized |
| Working Temperature: | -20℃~65℃ |
Custom P10 SMD2222 12V IP67 LED Film Display Holographic LED Screen for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416X10.416mm |
| Pixel Density: | 9216dots/㎡ |
Flexible P2.5 12V Adhesive LED Film Display Holographic LED Screen for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 1200X250mm |
| Pixel Density: | 160000dots/㎡ |
Flexible P10 SMD2222 12V LED Film Display with IP67 Waterproof Holographic Screen for Glass Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416X10.416mm |
| Pixel Density: | 9216dots/㎡ |
Holographic Transparent Screen P3.91 Flexible LED Film Display IP45 12V Adhesive for Glass Window Advertising
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P3.91 |
| IP Rating: | IP45 |
P3.91 Pixel Pitch Flexible LED Film Display with IP45 Protection and 12V Power Supply for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 3.91X3.91mm |
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |
High Definition P4 Transparent LED Glass Display for Commercial Window Signage
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

