All Products
Keywords [ transparent led film display ] match 187 Products.
High Definition P6 Adhesive Transparent LED Display , Super Slim Transparent LED Display Film
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
Led Film Glass Sticker Indoor Flexible Screen Full Color Window Transparent Led Display For Glass Wall
| Name: | Transparent LED Display Film |
|---|---|
| Material: | PC |
| Color: | RGB |
Transparent led display 6mm 5V Retail Stores Airports Digital Billboards transparent led display screen
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Power: | 600W/m2 |
Lightweight Soft 8mm Inglass LED Transparent Film Display Vivid Visual For World Cup Event Opening Ads Promotion
| Displaytype: | Transparent LED Screen |
|---|---|
| Screen Size: | 240*1000mm |
| Working Temperature: | -20~65°C |
P4 High Transparency Flexible LED Film Screen Customized For Shop Glass Windows
| Name: | Flexible LED Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
P6 Indoor DC5V Advertisement HD LED Transparent Film Display Screen For Shopping Market
| Refresh Rate: | 3840Hz |
|---|---|
| Working Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
P6 DC5V Full Color Ultra-Thin Lightweight LED Film Screen High Brightness for Indoor
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P5 DC5V Full Color Ultra-Thin Lightweight LED Film Screen High Brightness for Indoor
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
Ultra Thin Adhesive Glass Window LED Display , Outdoor Flexible LED Film
| Name: | Glass Window LED Display |
|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong |
| OEM OR ODM: | Yes |
Transparent LED Screen P6 for Office & Retail – Flexible Transparent Film Display Solution
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

