Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led film display ] αντιστοιχία 177 προϊόντα.
Υψηλής ευκρίνειας P6 κολλητική διαφανής οθόνη LED, Super Slim διαφανής οθόνη LED ταινία
| Ονομασία: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναι |
| Εικονοστοιχείο: | P6 |
Αυτοκόλλητο γυαλιού μεμβράνης Led Εσωτερική ευέλικτη οθόνη Πλήρες έγχρωμο παράθυρο Διαφανής οθόνη LED για γυάλινο τοίχο
| Όνομα: | Διαφανές φιλμ οθόνης LED |
|---|---|
| Υλικό: | Η/Υ |
| Χρώμα: | RGB |
Διαφανής οθόνη LED 6mm 5V Καταστήματα λιανικής πώλησης Αεροδρόμια Ψηφιακές πινακίδες Διαφανής οθόνη LED
| Όνομα: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
| Εξουσία: | 600W/m2 |
Ελαφρύ, μαλακό 8 χιλιοστά, με διαφανές φιλμ LED από γυαλί LED, Ζωντανό Visual Προώθηση διαφημίσεων έναρξης εκδηλώσεων για το Παγκόσμιο Κύπελλο
| Τύπος οθόνης: | διάφανη οθόνη led |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 240*1000mm |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20~65°C |
P4 Υψηλής διαφάνειας Ευέλικτη οθόνη ταινίας LED προσαρμοσμένη για παράθυρα γυαλιού καταστήματος
| Ονομασία: | Ελαστική οθόνη ταινίας LED |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P6 Εσωτερική DC5V Διαφήμιση HD LED Διαφανής Οθόνη Φιλμ για Αγορά
| Ρυθμός ανανέωσης: | 3840Hz |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | DC5V |
| Φωτεινή ροή: | Προσαρμόσιμος |
P6 DC5V Πλήρης Έγχρωμη Εξαιρετικά Λεπτή Ελαφριά Οθόνη Φιλμ LED Υψηλής Φωτεινότητας για Εσωτερικούς Χώρους
| Μέγεθος: | 240*960 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
P5 DC5V Έγχρωμη Εξαιρετικά Λεπτή Ελαφριά Οθόνη LED Φιλμ Υψηλής Φωτεινότητας για Εσωτερικούς Χώρους
| Μέγεθος: | 240*960 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Υπερ λεπτή κολλητική γυάλινη οθόνη LED παράθυρο, εξωτερική ευέλικτη ταινία LED
| Ονομασία: | οθόνη LED γυάλινου παραθύρου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ |
| OEM ή ODM: | Ναι |
Διαφανής οθόνη LED P6 για γραφεία & λιανική – Ευέλικτη διαφανής λύση οθόνης φιλμ
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

