Alle producten
zoekwoorden [ transparent led film display ] overeenkomen 177 producten.
High Definition P6 Zelfklevend Transparant LED Display, Super Slanke Transparante LED Display Film
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
| Pixelveld: | P6 |
Led Film Glass Sticker Indoor Flexible Screen Full Color Window Transparent Led Display Voor glazen muur
| Naam: | Transparante LED-displayfilm |
|---|---|
| Materiaal: | PC |
| Kleur: | RGB |
Transparante LED-scherm 6 mm 5 V Retail Stores Luchthavens Digitale billboards Transparante LED-scherm
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Stroom: | 600 W/m2 |
Lichtgewicht Zachte 8mm Inglass LED Transparante Filmvertoning Levendig Visueel voor Wereldbekerevenement Openingsadvertenties Promotie
| Weergavetype: | transparant led-scherm |
|---|---|
| Schermgrootte: | 240*1000 mm |
| Werktemperatuur: | -20~65°C |
P4 Hoge Transparantie Flexibel LED Film Scherm Aangepast Voor Winkel Glazen Ramen
| Naam: | Flexibel LED-filmscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P6 Indoor DC5V Reclame HD LED Transparant Filmscherm Voor Winkelmarkt
| Vernieuw tarief: | 3840Hz |
|---|---|
| Werkspanning: | DC5V |
| Lichte flux: | Aanpasbaar |
P6 DC5V Full Color Ultra-Dun Lichtgewicht LED Film Scherm Hoge Helderheid voor Binnen
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P5 DC5V Full Color Ultra-Thin Lightweight LED Film Screen High Brightness voor binnenshuis
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Ultra Dunne Zelfklevende Glazen Raam LED Display, Flexibele LED Film voor Buiten
| Naam: | LED-display voor glazen ramen |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | GuangDong |
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
Doorzichtig LED-scherm P6 voor kantoor en detailhandel
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

