همه محصولات
کلید واژه ها [ transparent led film display ] مطابقت 177 محصولات.
فیلم LED شفاف انعطاف پذیر تمام رنگی P8 240mm×1000mm برای نمایش تبلیغات تجاری
| ابعاد: | سفارشی |
|---|---|
| رنگ تراشه لوله: | رنگ کامل |
| استفاده: | داخلی |
P8 RGB داخلی رنگ کامل DC5V انعطاف پذیر شفاف فیلم LED صفحه نمایش شفاف فیلم LED صفحه نمایش
| ولتاژ عملیاتی: | DC5V |
|---|---|
| مدل محصول: | XH-JHP-P8 |
| نوع عکس: | صفحه نمایش LED شفاف |
P6 فیلمی شفاف شیشه ای LED صفحه نمایش انعطاف پذیر برای خرده فروشی و دفاتر پیشرفته
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED چسبنده P10 فیلم LED شفاف تمام رنگی
| نام: | صفحه فیلم شفاف LED LED |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
| شفافیت: | 85 ٪ |
چسب داخلی شفاف انعطاف پذیر LED فیلم صفحه نمایش کریستالی صفحه نمایش LED فیلم شفاف برای شیشه
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
P6 داخلی چسب شفاف انعطاف پذیر فیلم LED کریستال صفحه نمایش صفحه نمایش شفاف فیلم LED برای شیشه
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
P3.91 Ultra-Light LED Holographic Transparent Screen Flexible LED Film Display for Glass Window فروشگاه خرده فروشی مرکز خرید تبلیغات روشنایی بالا نشانه های دیجیتال
| ولتاژ کاری: | 5 ولت |
|---|---|
| اندازه: | 250mm*1000mm |
| پروژه: | جلو و عقب |
صفحه نمایش فیلم LED با شفافیت 90٪، تابلوهای دیجیتال LED برای مراکز خرید
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| نشان: | نصب آسان |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| اندازه کابینه: | سفارشی |
|---|---|
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
| وزن: | 4 کیلوگرم بر متر مربع |

