Alle producten
zoekwoorden [ transparent led film display ] overeenkomen 183 producten.
P8 Grootte Moderne Reclame Flexibele Transparante Film LED Scherm voor Binnen Winkelcentra
| Stroomverbruik: | Gemiddeld 200 W/m2 |
|---|---|
| Trefwoord: | Digitale bewegwijzering totem |
| Levensduur: | 100000 uur |
Transparante vliegende LED-scherm met drone Magic Carpet Screen LED Film Screen oplaadbaar voor buitenreclame
| Naam: | drone-LED-display |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| IP-beoordeling: | IP67 |
P20 Outdoor DC12V LED Transparent Film Screen voor Drone Flying Event Reclame
| Beetje: | 16 bit |
|---|---|
| Module -apparaat: | WE2121RGB-IC |
| schermtype: | Transparant LED -display |
P50 Lichtgewicht Drone Flying Led Screen LED Floating Display voor buiten City Light Show Evenementen Product Launch Stage Performance Publieke reclame
| Stroom: | 288W |
|---|---|
| Schermmateriaal: | Film |
| Kleuren: | RGB |
LED-holografisch scherm Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexibel AI Interactief Hologram
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
Zie-door P3.9 LED Transparent Grille Display Film Ideaal voor Mall Office Window Reclame
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
Flexibel buigbaar dun LED-transparant filmscherm voor binnenadvertentiescherm
| naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Werkspanning: | DC5V |
| Modulegrootte: | 240*1000 mm |
P6 Hoge helderheid Full Color LED transparant filmscherm voor etalage
| Opslagtemperatuur: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Schermgrootte: | 240*960mm |
| Lichtstroom: | Aanpasbaar |
Indoor LED Transparent Film Screen Self-Adhesive Flexible P10 Advertising Display on Glass
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
Doorzichtig filmscherm met indoor led DC5V P8 Full Color Display Window Transparent Film Display Screen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P8 |
| Garantie: | 1 jaar |

