Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led film display ] Eşleşme 177 Ürünler.
P20 Dışarıdaki DC12V LED Şeffaf Film Ekranı Drone Uçan Etkinlik Reklamı için
| Biraz: | 16 bit |
|---|---|
| Modül cihazı: | WE2121RGB-IC |
| Ekran türü: | Şeffaf LED ekran |
P50 Hafif Drone Uçan LED Ekran Dışarıdaki Şehir Işık Gösterisi Etkinlikler Ürün Başlatma Sahne Performansı Halk Reklamı
| Güç: | 288W |
|---|---|
| Ekran malzemesi: | Film |
| Renkler: | RGB |
LED Holografik Ekran Şeffaf File Duvar Sanal Film Esnek Yapay Zeka Etkileşimli Hologram
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
Şeffaf P3.9 LED Şeffaf Izgara Ekran Filmi Mağaza Ofis Pencere Reklamcılığı için İdeal
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
Yumuşak Yapışkan İnce LED Şeffaf Film Ekranı İçerideki Reklam Duvar Ekranı için
| isim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC5V |
| Modül boyutu: | 240*1000mm |
Vitrin için P6 Yüksek Parlaklık Tam Renkli LED Şeffaf Film Ekranı
| Depolama Sıcaklığı: | -20°C~60°C |
|---|---|
| Ekran Boyutu: | 240*960mm |
| Işık Akısı: | Özelleştirilebilir |
Kapalı Alan LED Şeffaf Film Ekran Kendinden Yapışkanlı Esnek P10 Reklam Ekranı Cam Üzerinde
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
P6 cam dolabı ve vitrin için esnek ince yüksek şeffaflıklı LED Şeffaf Ekran
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Kapalı Led Şeffaf Film Ekranı DC5V P8 Tam Renkli Ekran Penceresi Şeffaf Film Ekranı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P8 |
| Garanti: | 1 yıl |
Mağaza Vitrin Promosyonu İçin Yüksek Parlak P5 LED Şeffaf Film Ekranı
| Renkler: | RGB |
|---|---|
| Ekran Tipi: | Nükleer Santral |
| Anahtar kelime: | İç Mekan LCD Dijital Tabela |

