Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led film display ] Eşleşme 188 Ürünler.
LED Holografik 3D Film Reklam Ekranı Yüksek Parlaklık Ekranı Perakende Mağazaları Alışveriş Merkezleri Sergi Boothları için İdeal
| Şeffaflık: | %78 |
|---|---|
| Paket: | Rulo |
| Görüntüleme türü: | reklam |
Kolay Kurulumlu İç Mekan Video Duvarı için Yüksek Çözünürlüklü P4 LED Şeffaf Film Ekran RGB DC5V
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4 kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
DC12V IP67 Dış Reklam için Su geçirmez LED Mesh Ekranı
| Piksel Aralığı: | 12,5 mm |
|---|---|
| Ömür boyu: | 30.000 saat |
| Ekran Fonksiyonu: | Video |
Yüksek Parlaklıklı Şeffaf Ekran P6 Tam Renkli Cam Duvar LED Ekranı
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Parlaklık: | 3000nit |
| Lamba boncuk: | 2121 |
Kapalı alan reklamcılığı Esnek Şeffaf Ekran P6 LED Ekran Filmi
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Kullanım: | kapalı reklam |
| Piksel: | 6 mm |
LED Şeffaf Film Ekran 220V P6 Ultra İnce, Yüksek Parlaklık, Kolay Kurulum Reklam
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |
P5 Kapalı Tam Renkli Şeffaflık Ekran LED Şeffaf Film Ekranı Esnek Yapışkanlı Video Duvar
| Boyut: | 240*1000mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
Esnek Film Tipi LED Şeffaf Ekran P5 Cam Pencereler için Ticari Kullanım
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
LED Şeffaf Film Ekranı ile Cam Pencere Video Oynatma Tam Renkli İç Mekan Reklam Ekranı
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Esnek LED Şeffaf Film Ekranı P4 Yapışkan Pencere Ekranı İç mekan Tam Renkli Cam Reklam LED Panelli
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

