Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led film display ] dopasowanie 183 produkty.
Wysokiej jasności przezroczysty ekran P6 pełnokolorowy ekran LED ze ścianą ze szkła
| Nazwa: | Przezroczysty ekran wyświetlacza |
|---|---|
| jasność: | 3000 nitów |
| Koralik lampy: | 2121 |
Reklama wewnętrzna Elastyczny Przezroczysty Ekran Wyświetlacza P6 LED Film
| Nazwa: | Przezroczysty ekran wyświetlacza |
|---|---|
| Stosowanie: | Reklama wewnętrzna |
| Piksele: | 6 mm |
Przezroczysty ekran foliowy LED 220V P6 Ultra cienki, wysoka jasność, łatwy w instalacji reklama
| Nazwa: | Super Slim Transparent LED Film |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P6 |
P5 Wewnętrzny kolorowy wyświetlacz przezroczysty Ekran z przezroczystej folii LED Elastyczna samoprzylepna ściana wideo
| Rozmiar: | 240*1000 mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP67 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
Elastyczny, foliowy, przezroczysty wyświetlacz LED P5 do okien szklanych, do użytku komercyjnego
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
LED Przejrzysty film Ekran ze szklanym okienkiem Wideo odtwarzające pełnobarwny wyświetlacz reklamowy w pomieszczeniach
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Elastyczny przezroczysty ekran LED P4, samoprzylepny, do wyświetlania na oknach, pełnokolorowy, szklany panel reklamowy LED
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Ekran LED z wnętrza, pełnobarwny ekran LED.
| Nazwa: | Ekran LED z przejrzystego szkła w pomieszczeniach |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong |
| OEM lub ODM: | Tak |
Ultracienkie projekt P8 LED przezroczyste film serenowy Wysokiej przejrzystości Szklane ściany reklamy wyświetlacz aplikacja inteligentna kontrola interaktywny cyfrowy sygnalizacja
| Typ ekranu: | Przezroczysty |
|---|---|
| Styl piksela: | P8 |
| Moc: | 600 W/M2 |
SMD1314 Wnętrze P6 LED Display Film, Adhesive LED Transparent Film Screen
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmowy z LED LED |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Specyfikacja: | Ściana wideo |

