Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led film display ] dopasowanie 177 produkty.
Wewnętrzny ekran LED przezroczysty 500*1000mm 4000-4500cd P3.9 Film i panel LED Kategoria: Wyświetlacze LED
| Stosowanie: | Wyświetlacz reklamowania w pomieszczeniach |
|---|---|
| Typ LED: | SMD1921 |
| Temperatura pracy: | -20 ~+60 ºC |
Wyświetlacz holograficzny LED, przezroczysta siatka, wirtualna folia, elastyczny, interaktywny hologram AI
| Jasność: | 3000 nitów |
|---|---|
| Nazwa produktu: | ekran holograficzny |
| Gotowy: | Oczka, zmotoryzowane, szybkie składanie |
LED Transparent Grille Screen Indoor Advertising Display Glass Window Video Playing LED Grille Film
| Nazwa: | Wyświetlacz okna o wysokiej jasności |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | dostosowane |
| Ocena IP: | IP40 |
Wodoodporny ekran LED IP67, przezroczysty modułowy wyświetlacz do reklam na ścianach litych i szklanych fasadach
| Rozstaw pikseli: | 31mm |
|---|---|
| Życie: | 30 000 godzin |
| Funkcja wyświetlacza: | Wideo |
P20 Led Transparent Film Window Indoor Glass Display Transparent Panels Led Display Screen
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
Led Holograficzne 3D Film Reklamowy Wyświetlacz Wysokiej jasności Wyświetlacz Idealny dla sklepów detalicznych Centrum handlowe Stoiska wystawowe
| Przezroczystość: | 78% |
|---|---|
| Pakiet: | Rolka |
| Typ wyświetlacza: | reklama |
Przezroczysty ekran foliowy LED P4 o wysokiej rozdzielczości RGB DC5V do wewnętrznych ścian wideo z łatwą instalacją
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
Wodoodporny ekran LED IP67 DC12V do reklam zewnętrznych
| Rozstaw pikseli: | 12,5 mm |
|---|---|
| Życie: | 30 000 godzin |
| Funkcja wyświetlacza: | Wideo |
Wysokiej jasności przezroczysty ekran P6 pełnokolorowy ekran LED ze ścianą ze szkła
| Nazwa: | Przezroczysty ekran wyświetlacza |
|---|---|
| jasność: | 3000 nitów |
| Koralik lampy: | 2121 |
Reklama wewnętrzna Elastyczny Przezroczysty Ekran Wyświetlacza P6 LED Film
| Nazwa: | Przezroczysty ekran wyświetlacza |
|---|---|
| Stosowanie: | Reklama wewnętrzna |
| Piksele: | 6 mm |

