Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led film display ] Eşleşme 177 Ürünler.
Kapalı Mekan 500*1000mm 4000-4500cd P3.9 LED Şeffaf Ekran Film & Panel LED Kategori LED Ekran
| Kullanım: | Kapalı reklam ekranı |
|---|---|
| LED tipi: | SMD1921 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ~+60 ºC |
LED Holografik Ekran Şeffaf File Duvar Sanal Film Esnek Yapay Zeka Etkileşimli Hologram
| Parlaklık: | 3000 nit |
|---|---|
| Ürün adı: | Holografik Ekran |
| Bitti: | Kuşgözü, Motorlu, Hızlı Katlama |
LED Transparent Grille Screen Indoor Advertising Display Glass Window Video Playing LED Grille Film
| İsim: | Yüksek Parlaklık Pencere Ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP40 |
Sağlam Duvar ve Cam Perde Reklamları İçin IP67 Su Geçirmez LED Mesh Ekran Şeffaf Modüler Ekran
| Piksel Aralığı: | 31 mm |
|---|---|
| Ömür boyu: | 30.000 saat |
| Ekran Fonksiyonu: | Video |
P20 Led Şeffaf Film Pencere İç Mekan Cam Ekran Şeffaf Paneller Led Ekran
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
LED Holografik 3D Film Reklam Ekranı Yüksek Parlaklık Ekranı Perakende Mağazaları Alışveriş Merkezleri Sergi Boothları için İdeal
| Şeffaflık: | %78 |
|---|---|
| Paket: | Rulo |
| Görüntüleme türü: | reklam |
Kolay Kurulumlu İç Mekan Video Duvarı için Yüksek Çözünürlüklü P4 LED Şeffaf Film Ekran RGB DC5V
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4 kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
DC12V IP67 Dış Reklam için Su geçirmez LED Mesh Ekranı
| Piksel Aralığı: | 12,5 mm |
|---|---|
| Ömür boyu: | 30.000 saat |
| Ekran Fonksiyonu: | Video |
Yüksek Parlaklıklı Şeffaf Ekran P6 Tam Renkli Cam Duvar LED Ekranı
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Parlaklık: | 3000nit |
| Lamba boncuk: | 2121 |
Kapalı alan reklamcılığı Esnek Şeffaf Ekran P6 LED Ekran Filmi
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Kullanım: | kapalı reklam |
| Piksel: | 6 mm |

