Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led film display ] Eşleşme 187 Ürünler.
Yüksek Şeffaflıklı 3.91mm Holografik LED Ekranı Ticari Reklamlar İçin Yumuşak Engelleme Yoksun Görünümü
| Tüp çip rengi: | Tam renkli |
|---|---|
| Görüş açısı: | 160 derece |
| Özellikler: | Yüksek kaliteli holografik görüntü |
P3.91 3.91mm piksel tonlamalı esnek LED Holografik Ekran IP45 Koruması ve Reklam için %85 Şeffaflık
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 3.91X3.91mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
Açık Ev Dekorasyonu İnce Film LED Ekranı, P10 Şeffaf Film LED Ekranı
| İsim: | İnce Film LED ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Tam Renkli LED Şeffaf Film Ekranı Kapalı perakende mağazaları için esnek ekran Havaalanları Metrolar Alışveriş merkezleri
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P8 Yüksek Parlaklık DC5V IP67 Cam Perde Duvarları için LED Şeffaf Film Ekranı
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kurulum: | Yapışkan cam |
| Açık renkli: | RGB |
P20 Rulo Yukarı Şeffaf Holografik 3D Film Reklam Ekranı Cam Yapışkanlı Akıllı Led Ekran Alışveriş Merkezi Perakende Mağazası için
| Ekran türü: | 2222 |
|---|---|
| ekran boyutu: | 250*1000 |
| Ağırlık: | 2 kg |
P3.91 Esnek LED Reklam Ekranı Asansör için Holografik Şeffaf Film Alışveriş için LED Ekran
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
Kapalı cam yan kullanımı için IP65 derecesi ve özelleştirilebilir ışık akışı ile esnek 6 mm Pixel LED Şeffaf Film Ekranı
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Yenileme hızı: | ≥1920Hz |
P4 Yüksek Şeffaflık Esnek LED Ekran Cam Pencere İç Reklam Led Şeffaf Film
| LED çip: | SMD1314 |
|---|---|
| Görüş açısı: | 160 ° |
| Renk: | tam renk |
P4 İç Mekan Esnek LED Şeffaf Film Ekran, PC Reçine Malzemeli, IP67 Korumalı ve Modern Ekranlar İçin Özelleştirilebilir Boyutlarda
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 4x4mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 25600Nokta/㎡ |

