Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led film display ] Eşleşme 188 Ürünler.
P6 240*960 Yüksek Şeffaflık İçeride LED Şeffaf Film Ekranı Perakende Pencere Ekranı için Cam Pencere
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-JHP-P6 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 65°C |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Çap: | 20 mm |
Esnek PC reçine Şeffaf Film Ekranı P4 İç mekan LED Ekran 1 yıllık garanti ile Modern Alışveriş Merkezi Çözümü
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P4 |
| Garanti: | 1 yıl |
P25 Şeffaf Uçan LED Ekran Drone ile Film Ekranı Şarj Edilebilir Uçan Dijital Projeksiyon Yüksek Etkili Etkinlik Gösterisi
| Ambalaj bilgileri: | karikatürler veya ahşap |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
Tam Renkli P5 DC5V Ultra İnce Hafif LED Şeffaf Film Ekranı İç mekan için Yüksek Parlaklık
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P5 |
| Garanti: | 1 yıl |
LED Şeffaf Film Ekranı P4 DC5V 100000h Reklam Video Duvarı için Özel 1314RGB
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P4 |
| Garanti: | 1 yıl |
Dış Mekan Sahne Gösterileri ve Bina Cephe Reklamcılığı için RGB DC12V Yüksek Çözünürlüklü LED Mesh Ekran
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-H2503P62.5 |
| Boyut: | 1000*1000 |
Yumuşak kendi kendine yapışkan IP67 Su geçirmez cam pencereler için LED holografik ekran
| Kullanım: | Reklam, Dekorasyon, İç Mekan |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
| Güç Kaynağı: | DC Güç Kaynağı, Fişle Çalışan |

