Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led film display ] Eşleşme 187 Ürünler.
Kapalı Şeffaf Cam LED Ekran, Tam Renkli LED Cam Ekran
| İsim: | İçerideki Şeffaf Cam LED Ekranı |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong |
| OEM veya ODM: | Evet |
Ultra ince Tasarım P8 LED şeffaf film serin Yüksek Şeffaflıklı Cam Duvar Reklam Ekranı Uygulama Akıllı Kontrol Etkileşimli Dijital İşaret
| Ekran türü: | Şeffaf |
|---|---|
| Piksel tarzı: | P8 |
| Güç: | 600W/m2 |
SMD1314 Kapalı P6 LED Ekran Filmi, Yapışkan LED Şeffaf Film Ekranı
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Spesifikasyon: | Video duvarı |
P8 5V İç Mekan LED Şeffaf Film Ekran İnce Hafif Yapışkanlı Film Mağaza Vitrini Reklamı Bar Otel Dekorasyonu İçin Akıllı Ekran
| Ekran tipi: | L/C,T/T |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | Nova/Colorlight |
| LED lamba boncuk: | SMD2121 |
Parlak P5 5V LED Şeffaf Film Ekran Cam Pencereler İçin Yenilikçi Ekran
| Ekran işlevi: | Video |
|---|---|
| Modül boyutu: | 240*1000mm |
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
P20 LED Şeffaf Film Ekranı Alışveriş Merkezi Animasyonu İçin 5V Kablosuz Yuvarlak LED Ekran
| isim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Boyut: | 240*1000mm |
| Ürün modeli: | XH-JHP-P20 |
P8 Adhesive Led Crystal Glass Panel Seamless Splicing for Glass Wall Airports Hotels Commercial Centers Advertising Display
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Ekran türü: | Şeffaf |
| Şeffaflık: | % 85 |
P6 LED Şeffaf Ekran Yüksek Parlaklık Cam Ekran Enerji tasarrufu LED Ekran Arasından Görün Alışveriş Merkezi Pencere Reklam Bina Cephesi Medya Ekranı İçeride Dışarıda Kullanım
| İsim: | Yapışkan şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| Ekran tipi: | L/C,T/T |
| Piksel tarzı: | P6 |
İç cam iç monte 8mm LED Şeffaf Film Ekranı Canlı Görüntüleme Hafif Ağırlıklı Yumuşak Panel Tam Bir Yıllık Satış sonrası Garanti
| Çalışma Gerilimi: | AC 110V-240V |
|---|---|
| IP derecesi: | IP65 |
| Tüp çip rengi: | RGB |
P5 Lightweight Flexible LED Transparent Screen RGB for Shopping Mall Window Display Glass Wall
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Ekran türü: | Şeffaf |
| Şeffaflık: | % 85 |

