همه محصولات
کلید واژه ها [ transparent led film display ] مطابقت 177 محصولات.
P20 LED شفاف فیلم صفحه نمایش 5V بی سیم رول بالا صفحه نمایش LED برای انیمیشن مرکز خرید
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه: | 240*1000mm |
| مدل محصول: | xh-jhp-p20 |
P8 Adhesive Led Crystal Glass Panel Seamless Splicing for Glass Wall Airports Hotels Commercial Centers Advertising Display
| نام: | صفحه فیلم شفاف LED LED |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
| شفافیت: | 85 ٪ |
صفحه نمایش LED شفاف P6 با روشنایی بالا، صفحه نمایش شیشه ای، صرفه جویی در انرژی، صفحه نمایش LED قابل مشاهده از طریق صفحه برای تبلیغات پنجره مرکز خرید، نمایشگر رسانه ای نمای ساختمان، استفاده داخلی و خارجی
| نام: | فیلم نمایشگر LED شفاف چسبنده |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
| سبک پیکسل: | P6 |
شیشه داخلی داخل نصب شده 8mm LED شفاف فیلم صفحه نمایش تصویربرداری روشن پانل نرم سبک وزن با یک سال کامل پس از فروش گارانتی
| ولتاژ عملیاتی: | AC 110V-240V |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 |
| رنگ تراشه لوله: | RGB |
P5 Lightweight Flexible LED Transparent Screen RGB for Shopping Mall Window Display Glass Wall
| نام: | صفحه فیلم شفاف LED LED |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
| شفافیت: | 85 ٪ |
صفحه نمایش LED هولوگرافیک 3.91 میلی متری با دید نرم و بدون مانع برای تبلیغات تجاری
| رنگ تراشه لوله: | تمام رنگ |
|---|---|
| زاویه دید: | 160 درجه |
| ویژگی ها: | تصویر هولوگرافیک با کیفیت بالا |
صفحه نمایش هولوگرافیک LED انعطاف پذیر P3.91 با پیکسل پیچ 3.91 میلی متر، حفاظت IP45 و شفافیت 85% برای تبلیغات
| مورد: | صفحه نمایش هولوگرافیک LED |
|---|---|
| پیچ واحد: | 3.91x3.91 میلی متر |
| تراکم پیکسلی: | 65536نقطه/㎡ |
نمایشگر LED فیلم نازک تزئینی در فضای باز و داخلی، نمایشگر LED فیلم شفاف P10
| نام: | صفحه نمایش رنگی رنگی |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
صفحه نمایش انعطاف پذیر فیلم شفاف LED تمام رنگی برای فروشگاه های خرده فروشی سرپوشیده، فرودگاه ها، متروها، مراکز خرید
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
P8 روشنایی بالا DC5V IP67 صفحه نمایش فیلمی شفاف LED برای دیوارهای پرده شیشه ای
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| نصب: | لیوان چسبنده |
| رنگ ابری: | RGB |

