Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led film display ] αντιστοιχία 188 προϊόντα.
Εσωτερική Διαφανής Γυάλινη Οθόνη LED, Οθόνη Γυαλιού LED Πλήρους Χρώματος
| Ονομασία: | Εσωτερική διαφανής οθόνη LED από γυαλί |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ |
| OEM ή ODM: | Ναι |
Υπερ λεπτός σχεδιασμός P8 LED διαφανής ταινία σερίν Υψηλής διαφάνειας γυάλινος τοίχου Διαφήμιση Εμφάνιση Εφαρμογή έξυπνο έλεγχο Διαδραστική ψηφιακή σήμανση
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
|---|---|
| Στυλ pixel: | P8 |
| Εξουσία: | 600W/m2 |
SMD1314 Εσωτερική οθόνη LED P6, αυτοκόλλητη διαφανής οθόνη LED
| Ονομασία: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναι |
| Προδιαγραφή: | Βιντεοκασέτα |
Οθόνη LED διαφανούς φιλμ P8 5V Εσωτερικού χώρου Λεπτό Ελαφρύ Αυτοκόλλητο Φιλμ Έξυπνη Οθόνη για Διαφήμιση Βιτρίνας Καταστήματος Μπαρ Διακόσμηση Ξενοδοχείου
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου: | Nova/Colorlight |
| Δοκίμιο λαμπτήρα LED: | SMD2121 |
Φωτεινή οθόνη διαφανούς ταινίας LED P5 5V για γυάλινα παράθυρα καινοτόμα οθόνη
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |
|---|---|
| Μέγεθος μονάδας: | 240*1000mm |
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
Εικονική οθόνη LED διαφανής ταινίας 5V ασύρματη οθόνη LED για την κινούμενη εικόνα εμπορικού κέντρου
| όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
| Μοντέλο προϊόντος: | XH-JHP-P20 |
P8 Adhesive Led Crystal Glass Panel Seamless Splicing for Glass Wall Airports Hotels Commercial Centers Advertising Display
| Ονομα: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
| Διαφάνεια: | 85% |
Οθόνη LED P6 Διαφανής Υψηλής Φωτεινότητας Γυάλινη Οθόνη Εξοικονόμησης Ενέργειας Οθόνη LED Διάφανη για Διαφήμιση Βιτρίνας Εμπορικού Κέντρου Οθόνη Media Πρόσοψης Κτιρίου Εσωτερικής/Εξωτερικής Χρήσης
| Ονομα: | Ελλειμματικό διαφανές φιλμ οθόνης LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
| Στυλ pixel: | P6 |
Εσωτερική τοποθέτηση από γυαλί LED 8mm Διαφανής μεμβράνη οθόνης Ζωντανή απεικόνιση Ελαφρύ μαλακό πάνελ με πλήρη εγγύηση μετά την πώληση ενός έτους
| Τάση λειτουργίας: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V-240V |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | RGB |
P5 Lightweight Flexible LED Transparent Screen RGB for Shopping Mall Window Display Glass Wall
| Ονομα: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
| Διαφάνεια: | 85% |

