Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led film display ] αντιστοιχία 188 προϊόντα.
P6 240*960 Υψηλής διαφάνειας εσωτερική οθόνη LED διαφανής ταινίας οθόνης γυαλί παράθυρο για οθόνη παραθύρου λιανικής πώλησης
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-JHP-P6 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 65°C |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
| Διάμετρος: | 20mm |
Ευέλικτη Οθόνη Ρητίνης Η/Υ με διαφανή φιλμ P4 Εσωτερική οθόνη LED Σύγχρονη λύση αγορών με 1 έτος εγγύηση
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P4 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Διαφανής ιπτάμενη οθόνη LED P25 με drone Οθόνη φιλμ Επαναφορτιζόμενη Ιπτάμενη ψηφιακή προβολή Επίδειξη εκδηλώσεων υψηλής απήχησης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
Πλήρη χρώμα P5 DC5V Υπεραντελής ελαφρύ LED διαφανής οθόνη ταινίας υψηλή φωτεινότητα για εσωτερικούς χώρους
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P5 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Ηθόνη διαφανούς ταινίας LED P4 DC5V 100000h Προσαρμοσμένη 1314RGB για διαφημιστικό τοίχωμα βίντεο
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P4 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Εικονική οθόνη RGB DC12V υψηλής ανάλυσης LED για εξωτερικές σκηνικές εκπομπές και διαφήμιση προσόφων κτιρίων
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Xh-H2503P62.5 |
| Μέγεθος: | 1000*1000 |
Ελαστική αυτοκόλλητη υδροστεγή οθόνη LED IP67 για γυάλινα παράθυρα
| Χρήση: | Διαφήμιση, Διακόσμηση, Εσωτερικοί χώροι |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC 12V |
| Πηγή ισχύος: | Τροφοδοτικό συνεχούς ρεύματος, τροφοδοτούμενο με πρίζα |

