Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led film display ] αντιστοιχία 188 προϊόντα.
Υψηλής διαφάνειας οθόνη LED ολογραφίας 3,91mm με απαλή ανεμπόδιστη θέα για εμπορική διαφήμιση
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
|---|---|
| Γωνία θέασης: | 160 μοίρες |
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλής ποιότητας ολογραφική εικόνα |
Οθόνη LED Ολογραφική Εύκαμπτη P3.91 με Pixel Pitch 3.91mm, Προστασία IP45 και 85% Διαφάνεια για Διαφήμιση
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Ενότητα Pitch: | 3,91Χ3,91 χλστ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 65536 τελείες/㎡ |
Ζεστό προϊόν Ευέλικτο P6.25 Διαφανές Ολογραφικό LED Φιλμ Διαφήμιση LED Εμφάνιση Γυαλί Ελλειμματικό Led Screen για γυάλινο παράθυρο
| Ελεγχος: | Nova, Kalet |
|---|---|
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως: | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
| Υλικό: | Led |
Διακόσμηση Εξωτερικού & Εσωτερικού Χώρου Λεπτής Μεμβράνης Οθόνη LED, P10 Διαφανής Οθόνη LED Μεμβράνης
| Ονομασία: | οθόνη LED λεπτής ταινίας |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Έγχρωμη οθόνη LED διαφανούς φιλμ, εύκαμπτη οθόνη για εσωτερικά καταστήματα λιανικής, αεροδρόμια, μετρό, εμπορικά κέντρα
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P8 υψηλή φωτεινότητα DC5V IP67 LED διαφανής οθόνη ταινίας για γυάλινα τοιχώματα κουρτίνας
| Ονομασία: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Κολλητικό γυαλί |
| Ανοικτό χρώμα: | RGB |
P20 Roll Up Διαφανής ολογραφική 3D ταινία διαφήμιση οθόνη γυαλί κολλήματα έξυπνη LED οθόνη εσωτερική οθόνη για εμπορικό κέντρο λιανικό εμπόριο
| τύπος οθόνης: | 2222 |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 250*1000 |
| Βάρος: | 2 κιλά |
Ελαστική οθόνη διαφήμισης LED Ολογραφική διαφανής ταινία για ασανσέρ για καταστήματα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Ευέλικτη οθόνη διαφανούς ταινίας LED 6mm Pixel με βαθμολογία IP65 και προσαρμόσιμη φωτεινή ροή για εσωτερική χρήση με γυαλί
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Ρυθμός ανανέωσης: | ≥1920Hz |
P4 Οθόνη LED Υψηλής Διαφάνειας Εύκαμπτη Οθόνη Γυαλιού Παραθύρου Εσωτερικής Διαφήμισης LED Διαφανές Φιλμ
| Λυχνία LED: | SMD1314 |
|---|---|
| Γωνία θέασης: | 160 ° |
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |

