Alle producten
zoekwoorden [ transparent led film display ] overeenkomen 183 producten.
Full Color LED Transparante Film Scherm Flexibel Displayscherm voor Binnen Retail Winkels Luchthavens Metro's Winkelcentra
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P8 High Brightnes DC5V IP67 LED Transparent Film Screen voor glazen gordijnwanden
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Installatie: | Stakglas |
| Lichte kleur: | RGB |
P20 Roll Up Transparante Holografische 3D Film Advertentie Display Glas Kleefmiddel Smart Led Display Indoor Screen voor winkelcentrum Retail Store
| schermtype: | 2222 |
|---|---|
| screenSize: | 250*1000 |
| Gewicht: | 2 kg |
P3.91 Flexibel LED-advertentie-scherm Holografische transparante film voor lift voor winkels Led-display
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
Flexibel 6 mm Pixel LED-transparant filmscherm met IP65-classificatie en aanpasbare lichtstroom voor gebruik binnenshuis via glas
| Schermafmeting: | Aangepast |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Vernieuwingsfrequentie: | ≥1920Hz |
P4 Hoge transparantie Flexible LED Display Screen Glasvenster Indoor Advertising Led Transparent Film
| LED -chip: | SMD1314 |
|---|---|
| Kijkhoek: | 160 ° |
| Kleur: | Volle kleur |
P4 flexibel LED-transparant filmscherm voor binnen met pc-harsmateriaal, IP67-bescherming en aanpasbare maten voor moderne beeldschermen
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 4x4mm |
| Pixeldichtheid: | 25600Dots/m2 |
P20 Transparante holografische 3D-film advertentiebeeldscherm Glasklevend slimme led-beeldscherm binnenshuis
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P20 |
| Kleur: | RGB |
P2.5 Hoge transparantie Venster Reclame Holografische LED-scherminimatie App/WiFi Control Intelligente transparante film
| Filmkleur: | Transparant |
|---|---|
| Zelfklevend: | Ja |
| RefreshRate: | Guangdong, China |
P40 Transparant vliegend LED-display met drone-filmscherm Oplaadbare vliegende digitale projectie High-Impact Event Show
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-MTLEDS12-P40 |
| IP-classificatie: | IP67 |

