All Products
Keywords [ transparent led film display ] match 188 Products.
High Transparency 3.91mm Holographic LED Screen with Soft Unobstructed View for Commercial Advertising
| Features: | High-quality Holographic Image |
|---|---|
| Tube Chip Color: | Full Color |
| Viewingangle: | 160 Degrees |
P3.91 Flexible LED Holographic Screen with 3.91mm Pixel Pitch IP45 Protection and 85% Transparency for Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 3.91X3.91mm |
| Pixel Density: | 65536dots/㎡ |
Hot Product Flexible P6.25 Transparent Holographic LED Film Advertising LED Display Glass Adhesive Led Screen for Glass Window
| Control: | Nova, Kalet |
|---|---|
| Remote Device Management: | Remote Content Management |
| Material: | LED |
Outdoor Indoor Decoration Thin Film LED Display , P10 Transparent Film LED Display
| Name: | Thin Film LED Display |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
Flexible Ultra Transparent Film Led Screen Indoor Full Color High Transparency Glass Window Led Advertising Video Display
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
P8 High Brightnes DC5V IP67 LED Transparent Film Screen For Glass Curtain Walls
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Installation: | Sticking Glass |
| Light Color: | RGB |
P20 Roll Up Transparent Holographic 3D Film Advertising Display Glass Adhesive Smart Led Display Indoor Screen for Shopping Mall Retail Store
| Screen Type: | 2222 |
|---|---|
| Screensize: | 250*1000 |
| Weight: | 2 Kg |
P3.91 Flexible LED Advertising Screen Holographic Transparent Film for Elevator for Shopping Led Display
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Flexible 6mm Pixel LED Transparent Film Screen with IP65 Rating and Customizable Luminous Flux for Indoor Glass Side Use
| Screen Dimension: | Customized |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
| Refresh Rate: | ≥1920Hz |
P4 High Transparency Flexible LED Display Screen Glass Window Indoor Advertising Led Transparent Film
| LED Chip: | SMD1314 |
|---|---|
| Viewing Angle: | 160° |
| Color: | Full Color |

