All Products
Keywords [ transparent led film display ] match 177 Products.
LED Transparency Film Screen P8 Display for Retail Store and Shopping Mall Advertising for Storefront Window and Welcome Display
| Name: | Transparent LED Display Film |
|---|---|
| Material: | PC |
| Color: | RGB |
P6 RGB Lightweight LED Transparent Display Self-Adhesive Digital Advertising Display with High Transparency Easy Installation
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
P10 Indoor Full Color Adhesive Flexible LED Transparent Film Screen for retail windows exhibitions
| Size: | 240*1000mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
High Transparency 3.91mm Holographic LED Screen with Soft Unobstructed View for Commercial Advertising
| Pixel Pitch: | 3.91mm |
|---|---|
| Transparency Rate: | 85% |
| Viewing Angle: | 160° |
LED Transparent Film Screen for Retail Store and Shopping Mall with Video Animation Text and Image Display Function
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Max Power: | 600W/m² |
| Weight: | 4Kg/m² |
Flexible LED Display with 92% Permeability 16bit Gray Scale and 160° Viewing Angle for Indoor Advertising
| Usage: | Indoor |
|---|---|
| Material: | PC |
| Productname: | LED Transparent Film Screen |
P6 LED Transparent Film Screen Ip67 Indoor Indoor Adhesive Flexible Led Crystal Screen Display
| Keyword: | LED Crystal Display |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
| Panel Weight: | 4kg |
P10 Crystal Clear High Brightness Showcase LED Film Screen Transform Your Store Window Into a Digital Billboard
| Name: | Transparent Display Screen |
|---|---|
| Screen Dimension: | Customized |
| Working Temperature: | -20℃~65℃ |
P8 Size Modern Advertising Flexible Transparent Film LED Screen for Indoor Shopping Malls
| Power Consumption: | Average 200W/sqm |
|---|---|
| Keyword: | Digital Signage Totem |
| Life Span: | 100000 Hours |
Transparent Flying LED Display with Drone Magic Carpet Screen LED Film Screen Rechargeable for Outdoor Advertising
| Name: | Drone LED Display |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP67 |

