Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led film display ] Eşleşme 177 Ürünler.
LED Şeffaf Film Ekran P8 Perakende Mağazası ve Alışveriş Merkezi Reklamcılığı için Mağaza Vitrini ve Karşılama Ekranı
| İsim: | Şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| Malzeme: | Pc |
| Renk: | RGB |
P6 RGB Lightweight LED Transparent Display Self-Adhesive Digital Advertising Display with High Transparency Easy Installation
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Ekran türü: | Şeffaf |
| Şeffaflık: | % 85 |
Perakende vitrin sergileri için P10 Kapalı Tam Renkli Yapışkanlı Esnek LED Şeffaf Film Ekranı
| Boyut: | 240*1000mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
Yüksek Şeffaflıklı 3.91mm Holografik LED Ekranı Ticari Reklamlar İçin Yumuşak Engelleme Yoksun Görünümü
| Piksel Aralığı: | 3,91 mm |
|---|---|
| Şeffaflık oranı: | %85 |
| Görüş Açısı: | 160 ° |
Perakende Mağazalar ve Alışveriş Merkezleri için Video Animasyon, Metin ve Görüntü Görüntüleme Fonksiyonlu LED Şeffaf Film Ekran
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
92% geçirgenliği olan esnek LED Ekran 16 bit Gri Ölçeği ve 160° Görme Açısı İçerideki Reklam için
| Kullanım: | T/T, Paypal, Western Union, Alipay |
|---|---|
| Malzeme: | bilgisayar |
| Ürün adı: | LED şeffaf film ekranı |
P6 LED Şeffaf Film Ekran IP67 İç Mekan İç Mekan Yapışkan Esnek LED Kristal Ekran Ekranı
| Anahtar kelime: | LED kristal ekran |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Panel ağırlığı: | 4kg |
P10 Kristal Berrak Yüksek Parlaklık Vitrin LED Film Ekran Mağaza Pencerenizi Dijital Bir Bilboard'a Dönüştürün
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Ekran boyutu: | özelleştirilmiş |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P8 Boyutu Modern Reklam Kapalı alışveriş merkezleri için Esnek Şeffaf Film LED Ekran
| Güç tüketimi: | Ortalama 200W/m2 |
|---|---|
| Anahtar kelime: | Dijital tabela totem |
| Ömür: | 100000 saat |
Drone Sihirli Halı Ekranı ile Şeffaf Uçan LED Ekran Dış Reklam için Şarj edilebilir LED Film Ekranı
| İsim: | drone LED Ekran |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |

