Alle producten
zoekwoorden [ transparent led film display ] overeenkomen 177 producten.
LED-transparantiefilmbeeldscherm P8 voor winkels en winkelcentra
| Naam: | Transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| Materiaal: | Pc |
| Kleur: | RGB |
P6 RGB Lightweight LED Transparent Display Self-Adhesive Digital Advertising Display with High Transparency Easy Installation
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Transparantie: | 85% |
P10 Indoor Full Color zelfklevend flexibel LED-transparant filmscherm voor tentoonstellingen in de detailhandel
| Maat: | 240*1000 mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Hoge transparantie 3.91mm holografisch LED-scherm met zacht onbelemmerd zicht voor commerciële reclame
| Pixelhoogte: | 3,91 mm |
|---|---|
| Transparantiepercentage: | 85% |
| Kijkhoek: | 160 ° |
LED-transparant filmscherm voor winkels en winkelcentra met video-animatie, tekst- en beeldschermfunctie
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
Flexibel LED-scherm met 92% doorlaatbaarheid 16bits grijze schaal en 160° kijkhoek voor reclame binnen
| Gebruik: | Binnen |
|---|---|
| Materiaal: | PC |
| Productnaam: | LED transparant filmscherm |
P6 LED Transparante Filmscherm IP67 Binnen Binnen Zelfklevend Flexibel LED Kristal Scherm Display
| keyword: | LED Crystal Display |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Paneelgewicht: | 4kg |
P10 Crystal Clear High Brightness Showcase LED Film Screen Transformeer uw winkelvenster in een digitaal billboard
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Schermafmeting: | aangepast |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P8 Grootte Moderne Reclame Flexibele Transparante Film LED Scherm voor Binnen Winkelcentra
| Stroomverbruik: | Gemiddeld 200 W/m2 |
|---|---|
| Trefwoord: | Digitale bewegwijzering totem |
| Levensduur: | 100000 uur |
Transparante vliegende LED-scherm met drone Magic Carpet Screen LED Film Screen oplaadbaar voor buitenreclame
| Naam: | drone-LED-display |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| IP-beoordeling: | IP67 |

