Alle producten
zoekwoorden [ transparent led film display ] overeenkomen 187 producten.
P6 Hoge helderheid Full Color LED transparant filmscherm voor etalage
| Opslagtemperatuur: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Schermgrootte: | 240*960mm |
| Lichtstroom: | Aanpasbaar |
Indoor LED Transparent Film Screen Self-Adhesive Flexible P10 Advertising Display on Glass
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
Doorzichtig filmscherm met indoor led DC5V P8 Full Color Display Window Transparent Film Display Screen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P8 |
| Garantie: | 1 jaar |
P6 LED-doorzichtig scherm flexibel dun hoogdoorzichtig scherm voor glazen kast en vitrine
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Het hoge Heldere P5-LEIDENE Transparante Filmscherm voor Promotie van de Winkelshowcase
| Kleuren: | RGB |
|---|---|
| Weergavetype: | LED |
| Trefwoord: | indoor lcd digitale signage |
Indoor 500*1000mm 4000-4500cd P3.9 LED Transparant Displayscherm Film & Paneel LED Categorie LED Display
| Gebruik: | Binnen advertentiedisplay |
|---|---|
| LED -type: | SMD1921 |
| Werktemperatuur: | -20 oC tot +60 oC |
LED-holografisch scherm Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexibel AI Interactief Hologram
| Helderheid: | 3000 neten |
|---|---|
| Productnaam: | Het holografische Scherm |
| Afgerond: | Oogjes, gemotoriseerd, snel opvouwbaar |
LED Transparent Grille Screen Indoor Advertising Display Glass Window Video Playing LED Grille Film
| Naam: | Hoge helderheid vensterbeeldscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| IP -beoordeling: | IP40 |
IP67 waterdicht LED-maascherm transparant modulair scherm voor reclame voor vaste muren en glazen gordijnen
| Pixelafstand: | 31 mm |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 uur |
| Weergavefunctie: | Video |
P20 Led Transparante Film Raam Binnen Glas Display Transparante Panelen Led Display Scherm
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4kg |
| Eigenschap: | Eenvoudige installatie |

