Alle producten
zoekwoorden [ transparent led film display ] overeenkomen 183 producten.
Hoge Helderheid Transparant Displayscherm P6 Full Color Glazen Wand LED Scherm
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Helderheid: | 3000 nits |
| Lampkraal: | 2121 |
Inrichtingsreclame Flexibel transparant scherm P6 LED-schermfilm
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Gebruik: | Advertentie voor binnen |
| Pixels: | 6 mm |
LED Transparante Filmscherm 220V P6 Ultra Dun, Hoge Helderheid, Eenvoudig te Installeren reclame
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |
P5 Indoor Full Color Transparantie Display LED Transparant Filmscherm Flexibele zelfklevende videomuur
| Maat: | 240*1000 mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Flexible Film Type LED Transparent Display P5 voor commercieel gebruik met glazen ramen
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
LED Transparante film Scherm met glazen venster Video volkleurig afspelen Indoor advertentie display
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Flexible LED Transparent Film Screen P4 Adhesief Venster Display Indoor Full Color Glass Advertising LED Panel
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Doorzichtig glazen LED-scherm, volkleurig LED-glas.
| Naam: | Doorzichtig glazen LED-scherm voor binnenshuis |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | GuangDong |
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
Ultra-dun Design P8 led transparante film serine Hoogtransparante glazen wand Advertentie Display App Smart Control Interactieve digitale signage
| Schermtype: | Transparant |
|---|---|
| Pixelstijl: | P8 |
| Stroom: | 600 W/m2 |
SMD1314 Indoor P6 LED Display Film, Adhesieve LED Transparent Film Screen
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
| Specificatie: | Videomuur |

