Alle producten
zoekwoorden [ transparent led film display ] overeenkomen 177 producten.
P20 LED Transparante Filmscherm 5V Draadloze Oprolbare LED Display Voor Winkelcentrum Animatie
| naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Maat: | 240*1000 mm |
| Productmodel: | XH-JHP-P20 |
P8 Adhesive Led Crystal Glass Panel Seamless Splicing for Glass Wall Airports Hotels Commercial Centers Advertising Display
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Transparantie: | 85% |
P6 LED Transparante scherm Hoog helder glas scherm Energiebesparend LED Door het scherm zien Voor winkelcentrum Venster Advertentie Gebouw Gevel Media scherm Indoor Outdoor gebruik
| Naam: | Kleefstoftransparante LED-displayfilm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Pixelstijl: | P6 |
Innenglas 8 mm LED-doorzichtig filmscherm met levendige afbeeldingen lichtgewicht zacht paneel met een volledige garantie na verkoop van één jaar
| Bedrijfsspanning: | AC 110V-240V |
|---|---|
| IP-klasse: | IP65 |
| Kleur buischip: | RGB |
P5 Lightweight Flexible LED Transparent Screen RGB for Shopping Mall Window Display Glass Wall
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Transparantie: | 85% |
Hoge transparantie 3.91mm holografisch LED-scherm met zacht onbelemmerd zicht voor commerciële reclame
| Kleur buischip: | Volledige kleur |
|---|---|
| Kijkhoek: | 160 graden |
| Functies: | Het holografische beeld van uitstekende kwaliteit |
P3.91 Flexibel LED Holografisch Scherm met 3.91mm Pixel Pitch IP45 Bescherming en 85% Transparantie voor Reclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 3,91X3,91mm |
| Pixeldichtheid: | 65536 punten/㎡ |
Buiten Binnen Decoratie Dunne Film LED Display, P10 Transparant Film LED Display
| Naam: | lichtgevoelig display met dunne film |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Full Color LED Transparante Film Scherm Flexibel Displayscherm voor Binnen Retail Winkels Luchthavens Metro's Winkelcentra
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P8 High Brightnes DC5V IP67 LED Transparent Film Screen voor glazen gordijnwanden
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Installatie: | Stakglas |
| Lichte kleur: | RGB |

